Niestety ja też muszę dać Panu doktorowi negatywną opinię. jak widać nadmiar pacjentek Panu doktorowi nie służy!!! Doktor zrobił się chamski i nieuprzejmy!!! Szkoda, bo kiedyś był bardzo cenionym lekarzem a teraz już wiem, że ostatnia wizyta w jego gabinecie była ostatnią w moim życiu!!! Zero szacunku dla pacjentek, lekceważenie objawów choroby i brak czasu na dokładne badanie to to co ostatnio cechuje Pana doktora!!! Nie wspomnę już o kilku godzinnej kolejce w poczekalni i kilkunastu tygodniach oczekiwania na wizytę!!!

Dr Włusek to najgorszy ginekolog jakiego znam!!! Nie rozpoznał u mnie endometrium, które w tym czasie można było wyleczyć farmakologicznie. Kiedy inny lekarz ją wykrył było już za późno i musiałam przejść zabieg abrazji. Dziwią mnie te pozytywne opinie bo dla mnie lekarz ten był zawsze niemiły,opryskliwy i jak widać niekompetentny. Jeżeli chodzi o badania to nigdy nie zlecił mi żadnych. Robiłam je sama, na własny koszt a Pan dr nawet nie raczył podpowiedzieć jakie jeszcze badania należy wykonać. Przyczyny mojej choroby zawsze lekceważył mówiąc, ze przesadzam. Mało tego, w kolejce do niego trzeba czekać nawet po kilka godzin a terminy kilku miesięczne przy poważnych schorzeniach też pozostawię bez komentarza. Podsumowując- nikomu nie polecam tego niefachowego chama!!!

Beznadziejny lekarz, prowadził moją ciąże i bardzo źle to wspominam brak podejścia do pacjenta, nie miły. Nie polecam nikomu, wogule oddział ginekologiczny w Będzinie to porażka z panią Buczyńską na czele radze omijać szerokim łukiem

Dr Włusek to świetny ginekolog podchodzi fachowo do sprawy w razie wątpliwości wytłumaczy wszystko i napewno podchodzi indywidualnie do każdej pacjentki. Zdecydowanie polecam

Najlepszy ginekolog położnik na jakiego mogłam trafić! Prowadził moją ciążę od marca 2012 (wizyty co 2 tyg w przychodni), kierując na wszystkie wymagane i nie tylko badania. Rodziłam poprzez CC u niego w szpitalu, wszystko SUPER, blizny praktycznie nie widać (nie wiem jak to zostało zszyte, ale lepiej chyba być nie może!),opieka wspaniała, fachowiec w 100%! Polecam tego lekarza wszystkim niezdecydowanym i nie tylko :)

Polecam tego lekarza wszystkim niezdecydowanym i nie tylko :)

Ja również zdecydowanie polecam.Dr Włusek jest świetnym fachowcem,nie lekceważy,nie upomina,wytłumaczy,rozwieje wątpliwości.Bada dokładnie,podczas ciąży zleca dużo badań. Tylko te kolejki...każda chce się do niego dostać;)

Tylko te kolejki...każda chce się do niego dostać;)

Zdecydowanie polecam tego doktora, kompetentny, bardzo uprzejmy, da się z nim porozmawiać, jest delikatny, minusem jest że ma zawsze stos pacjentek, ale to świadczy tylko o tym, że warto Go polecić. Dziękuję ! :)

Jestem pacjentką dr Włuska od 1985 roku. Dzięki niemu donosiłam 2 ciąże i mam dwów wspaniałych synów. Ambitny i kompetentny fachowiec. Godny polecenia.