lekarz Mariusz Wróblewski

1,8
1,8
1,7
1,7

Cóż mogę powiedzieć.Według mnie to nie lekarz.Przez niego moje życie dobiega koñca. Przez dwa lata obserwował nerki i nie powiedział że jest zmiana.Byłem nieświadomy choroby.Po dwóch latach zwróciłem uwagę ,na dziwne zachowanie lekarza bo kręcił głową przy badaniu zapytałem co go dziwi.Stwierdził iż podziwia moją cystę ,że to nic groźnego i dopiero wtedy dał skierowanie na tomograf .sugerując bym się nie spieszył i zrobił to na spokojnie. Wiadomo zrobiłem to od razu.Wynik był bardzo szybko ,w tym samym dniu dostałem zawału.Wynik to rak nerki..Nerka do usunięcia są przerzuty do płuc i kości.Żona wzięła kartotekę w przychodni i udała się do pana doktora.Zapytała jak to możliwe że obserwując coś od dwóch lat nie poinformował mnie o zmianach w nerce.Stwierdzenie lekarza to cytuje "miał pecha"Nie wiem jak taki lekarz może leczyć.Nie mam sił ale żałuję że nie złożyłem na niego doniesienia.Ostrzegam pacjentów .A widzę ze nie jestem sam z taka opinią.

Zwykły cham i prostak.Trudno nazwać tego pana lekarzem.Mąż zapłacił za prywatną wizytę a pan"doktor" stwierdził że k...a nie wie co mu dolega i żeby sobie poszedł do innego lekarza.To nie lekarz tylko zwykły konował.Nie polecam nikomu.

Bezczelny i nieuprzejmy.Stwierdził,że szkoda mu punktów pomimo iż pacjent był po leczeniu onkologicznym i na wypisie z Gliwic był wpis "dalsze leczenie u lekarza prowadzącego". NIE POLECAM.

a co to będzie jak pójdę na emeryturę? Dupcia mnie rozbolała, bo na głowę już nie patrzę i nie słucham swoich wywodów. Nie znam tego doktora, boję się iśc do niego, bo krzywdę mi zrobi. Jednak muszę spróbować, sam się przekonam, czy ptaszki ćwierkają nad ranem.

ten tak zwany lekarz przyjmuje w czeladzi. pacjent jest umówiony na konkretną godzinę, ale on przesuwa jego kartę jak tylko pani z rejestracji przyniesie kartę pacjenta prywatnego. i bezczelnie mówi ,że pierwszeństwo mają prywatni, a jak sie nie podoba można zrezygnować z jego usług. Ludzie rezygnujcie, urologów jest wielu, można wybrać innego a ten niech straci wszystkich pacjentów i idzie żyć za zasiłek

Czytając w/w komentarze stwierdzam ,że są nad wyraz kłamliwe.Dr jest wysokiej klasy chirurgiem i jest to opinia wielu pacjentów których miałem okazję poznać w szpitalu jak i w przychodni.Wszystkim znajomym i nie tylko polecam tego lekarza !

Czytając w/w komentarze stwierdzam

"Lekarz", który minął się z powołaniem. Nieuprzejmy, bezczelny, żeby nie użyć innego słowa. Podczas mojej wizyty przyszedł pacjent, który był umówiony na konkretną godzinę, bardzo źle się czuł ale lekarz poszedł do domu bo podobno źle wpisali mu godziny przyjęć. Zrobił awanturę używając niecenzuralnych słów, obraził pielęgniarkę a człowiekowi z problemem kazał iść na izbę przyjęć!!! Brak słów.

Zdecydowanie odradzam wizyty u tego lekarza. Zamiast wyjść do pacjenta traktuje go jak intruza, którego czym prędzej należy się pozbyć.

Wizyta z NFZ w Sigma Bytom. Niegrzeczny, bezczelny. Choć byłam po zabiegu i miałam mieć kontrolę po miesiącu to odpowiedział, że szkoda mu jego punktów na mnie i mam przyjść za pół roku. I zaproponował wizyty prywatne...

Kompletwnie olewa pacjenta, odnosi się do niego bez szacunku jakby robił łaske że pracuje i przede wszystkim jest niekompetenty. Nie polecam !