lekarz Mariusz Zwaliński

Nie polecam lekarza. Jest arogancki, wymądrza się i mówi nie na temat. Przyszłam do lekarza po 1 poronieniu i poprosiłam o jakieś badania na przykład hormonów płciowych czy tarczycy żeby wykluczyć kolejne poronienie. Wyśmiał mnie i kazał przyjść po 3 poronieniu. Nic tylko takich wytłuc od razu. Nieludzkie strasznie. Tak samo Męczykowski kazał przyjść po 3 poronieniu. Człowiek nie może sobie tego wyobrazić jak można tak postąpić???? Na propozycję moją, że sama sobie prywatnie zrobię badania tylko poproszę o pomoc jakie to mają być to znowu wyśmiał i kazał przyjść za rok jak nie zajdę w ciażę. Tymczasem oczytałam się w internecie i okazało się że TSH za wysokie strasznie i prolaktyna 3x poza normą. I ja pytam JAK JA MAM ZAJŚĆ W CIĄŻE Z TAKIMI WYNIKAMI i dlaczego lekarze nie pomagają.????

Jest bardzo dobrym lekarzem,bardzo dobrze tłumaczy.Dużo czasu poświęca dla pacjętkę.Jest lekarzem uprzejmym można porozmawiac o swojej chorobie.

Chyba w Tczewie nie ma lepszego lekarza niż on, jest cierpliwy , wysłucha moje uwagi , ma bardzo ludzkie podejście do pacjenta. polecam naprawde

Super lekarz leczy mnie już 5 lat prowadził mi 2 ciąże zagrożone polecam w 100% !!!

Lekarz możę i miły ale gdy powiedzałam że mam podejrzenie choroby jajników to powiedział że tego nie da się tego wyleczyć a i z zajściem w ciąże bedzie problem,kazał iść do endokrynologa-ginekologa uważam żę to ginekolog powinien leczyć takie choroby

Jestem zadowolona z wizyt u tego lekarza, stawia sobie jakiś cel leczenia i dotrzymuje słowa, wszystko dokładnie tłumaczy, jest cierpliwy. Mam tylko małe zastrzeżenie odnośnie nadżerki, o której mi nie powiedział, a powinien. Nie wiem czy nie zauważył, czy uznał, że nie jest to ważne.

Bardzo uprzejmy i kompetentny lekarz:)Polecam

Bardzo uprzejmy i kompetentny lekarz:)Polecam

Przez kilka lat chodziłam prywatnie na wizyty kontrolne do innego znanego tczewskiego położnika, który stwierdzał, iż wszytko jest ok. Niestety wg mnie coś się złego działo. Zdecydowałam się na wizytę u Pana doktora w przychodni na ul. Niepodległości, który stwierdził torbiele w obu jajnikach. Prowadził mnie przez cały okres choroby, poświęcał swój czas na rozmowy i wyjaśnienia a następnie mnie operował. Jestem mu bardzo wdzięczna . Chciałabym wszystkim Paniom polecić Pana dok. Mariusza Zwalińskiego jako bardzo dobrego lekarza i bardzo dobrego człowieka.

Doktor Zwaliński prowadził moją historię choroby na oddziale ginekologicznym w Tczewie. Jest prawdziwym specjalistą, nie zamienię go nigdy na innego lekarza :)

Jest prawdziwym specjalistą, nie zamienię go nigdy na innego lekarza :)

jest bardzo dobrym lekarzem. prowadzil moja pierwsza ciaze i poczatek drugiej ale jestem bardzo zniego zadowolnona i polecam goinnym kobietom