lekarz Marta Fuchs

Nikt nie lubi chodzić do lekarzy- stara prawda, ale z Panią Martą jest inaczej- aż przyjemnie chorować. Wysłucha pacjenta, na dla niego czas, leczy i robi wszystko, żeby pacjent wyzdrowiał. Wytłumaczy przyczynę choroby i jakie podejmie leczenie: co z czym i dlaczego. Lekarz na 6+++++

Powiem krótko. Mam 45 lat i pierwszy raz w życiu spotkałem tak w pełni zaangażowanego w leczenie lekarza. Jestem pod wrażeniem wiedzy, podejścia do pacjenta, zacięciem w szukaniu przyczyn choroby. Po prostu mega moce ma ta Pani doktor. Mega uprzejma, miła, i ma doskonałą wręcz pamięć.

Znakomity lekarz, wspaniały człowiek. Kilku lekarzy neurologów nie było w stanie postawić prawidłowej diagnozy, odsyłając mnie z kwitkiem. Dr Fuchs stwierdziła, że widzi, że cierpię, chce mi pomóc i znaleźć przyczynę bólu. Zaleciła kompleksowe badania, zmieniła leki, skierowała na rehabilitację. Dzięki dr Fuchs wróciłam do normalnego życia. To osoba ambitna, której zależy na tym, żeby wyleczyć pacjenta, patrzy na problem kompleksowo, jest zaangażowana i empatyczna. Zdecydowanie polecam!

Pani doktor w pełni I profesjonalnie zaopiekowała się mną podczas wizyty. Jestem pełna uznania dla wiedzy oraz sposobu podejścia do pacjenta. Rzadko się zdarza, że czuje się na wizycie, że mój problem jest najważniejszy, a w przypadku Pani doktor - tak właśnie jest. Nie bagatelizuje problemów, otwarta do pacjenta, chcąca znaleźć przyczynę i jak najszybciej zdiagnozować chorobę.

pani dr.to osoba kompetentna.pomimo zmęczenia zawsze ma czas dla pacjenta. łato nawiązuje kontakt z pacjentami.oby taki lekarzy jaki pani DOKTOR MARTA było jak najwięcej

Wciąż poszukujesz " Żarów"?

Plac Wolności
58-130 Żarów
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Medicus" sp. z o.o.
Armii Krajowej 56
58-130 Żarów
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne SERAFIN-MED - Halina Serafin
ulica Hutnicza 1

ulica Głogowska 5
59-160 Radwanice
Centrum Diagnostyczno Terapeutyczne MEDICUS Sp. z o.o.
Armii Krajowej 35a
59-300 Lubin