Lekarz specjalista z dziedziny neurologii, członek Polskiego Towarzystwa Neurologicznego, a także Polskiego Towarzystwa Neurofizjologii Klinicznej. Od lat z pasją zajmuje się leczeniem dolegliwości neurologicznych u osób dorosłych. Ma doświadczenie w pracy zarówno na oddziale, jak i w lecznictwie ambulatoryjnym. Istotą pracy jest nie tylko fachowa wiedza, ale również holistyczne i empatyczne podejście do pacjentów.

Stale pracuje nad podnoszeniem kwalifikacji zawodowych, uczestnicząc w lic...

Pełen profesjonalizm. Pani Doktor posiada ogromną wiedzę, jest wysokiej klasy specjalistką. Empatyczna, zbiera szeroki wywiad, poświęca pacjentowi tyle czasu ile trzeba, bada bardzo dokładnie, stawia trafne diagnozy i dobiera odpowiednie leczenie. Trafiłam z bardzo dużymi bólami kręgosłupa. Jestem w trakcie leczenia i jestem wdzięczna, że mogę dobrze funkcjonować. Czuję się wyjątkowo zaopiekowana. Ogromny szacunek. Polecam serdecznie.

Pani Doktor poświęca pacjentowi całą uwagę i robi wszystko by dociec źródeł problemu. Jeśli jedno leczenie nie pomoże, zawsze ma pomysły na inne podejście. Wizyta nie trwa 15 min, jak większość prywatnych konsultacji, a tyle, ile trzeba na zebranie wszystkich informacji i zaplanowanie porządnej drogi leczenia. W 100% polecam!

Najlepszy lekarz z jakim miałem do czynienia. Dokładny, sumienny, zainteresowany pacjentem i jednocześnie ekspert w swoim obszarze, ale także z szeroką wiedzą medyczna z innych pogranicznych obszarów. Dzięki terapiom zaoproponowanym przez Panią Doktor mogę żyć normalnie i przyjemnie bez uporczywych migren i boli glowy po kilka razy w tygodniu. Bardzo polecam.

Pani Marta to człowiek z ogromną wiedzą, empatią i zaangażowaniem. Pomogła mi jako jedyna uniknąć operacji. Trafnie diagnozuje i dobiera sposób leczenia. Na wizycie czujesz się bardzo komfortowo i zaopiekowany. Za całą pomoc bardzo dziękuje! Szczerze polecam!

Pani Marta to najcudowniejszy lekarz do którego trafiłam. Dzięki niej dostałam szansę na lepsze życie bez bólów głowy. Wiedza Pani Marty, jej zaangażowanie, ciepla atmosfera, ktortóra panuje w gabinecie, oraz holistyczne podejście to tylko nieliczne z jej zalet. Przedewszystkim rozmawia z pacjentem, bez pośpiechu, analizuje to co pacjent mówi i wyciąga trafne wnioski. Nie spieszy się i poświęca mi zawsze tyle czasu ile potrzebuje P. MARTA już na pierwszej wizycie wzbudziła moje zaufanie i sprawiła że poczułam sie zaopiekowana - tak prawdziwie od serca. Dodatkowo jest przesympatyczna osoba co sprawilo, że na wizycie czułam sie mega swobodnie, co w gabinecie lekarskim nigdy mi się nie zdażało. Co najważniejsze problem z który trafiłam do Pani Marty został wyleczony. DZIĘKUJĘ

Lekarz prowadzi moja żonę od 6 lat po rozległym udarze. Jest nieoceniona w zakresie podejścia do pacjęta i jego problemów zdrowotnych. Kompetentna i rzeczowa.

Z całą pewnością mogę napisać, że Pani doktor Marta jest najlepszym neurologiem na jakiego trafiłam. Od wielu lat zmagam się z bólem migrenowym. Szukałam pomocy u różnych specjalistów, a przede wszystkim neurologów, niestety dotychczasowe leczenie nie pomagało. Dopiero Pani Marta jako pierwszy neurolog przede wszystkim wysłuchała mnie. Podczas rozmowy bardzo sympatyczna, zaangażowana, empatyczna, chcąca naprawdę pomoc. Dzięki ogromnej wiedzy jaką Pani Doktor posiada postawiła trafną diagnozę oraz wprowadziła skuteczne leczenie. Dziękuję całym sercem za pomoc oraz poświęcony czas.

Od wielu lat zmagam się z bólem migrenowym.
Dziękuję całym sercem za pomoc oraz poświęcony czas.

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Pani Doktor jako jedyny lekarz postawiła trafną diagnozę. Wizyty przebiegają w miłej i przyjaznej atmosferze. Serdecznie polecam Panią Doktor.

Najlepsza Pani neurolog jaką poznałam. Ogrom wiedzy, doświadczenia i profesjonalne podejście do pacjenta. Jestem wdzięczna za taką specjalistkę!!

Pani Doktor ma ogromną wiedzę, która potrafi wykorzystać, stara się zrozumieć pacjenta i rozwiązać problem chorobowy.. jest przesympatyczna, empatyczna i z sercem na dłoni.. Bardzo, bardzo polecam.. 😉

Bardzo, bardzo polecam.. 😉