Lekarz specjalista z dziedziny neurologii, członek Polskiego Towarzystwa Neurologicznego, a także Polskiego Towarzystwa Neurofizjologii Klinicznej. Od lat z pasją zajmuje się leczeniem dolegliwości neurologicznych u osób dorosłych. Ma doświadczenie w pracy zarówno na oddziale, jak i w lecznictwie ambulatoryjnym. Istotą pracy jest nie tylko fachowa wiedza, ale również holistyczne i empatyczne podejście do pacjentów.

Stale pracuje nad podnoszeniem kwalifikacji zawodowych, uczestnicząc w lic...

Niesamowity profesjonalizm w podejściu do pacjenta. Żaden lekarz podczas wizyty (nawet prywatnej) nie zrobił ze mną tak dokładnego wywiadu i tak kompleksowo mnie nie przebadał. Sposób leczenia i proponowane zabiegi oraz ćwiczenia zostały ze mną bardzo dokładnie omówione. Cudowna i miła Pani doktor, mogę tylko BARDZO POLECIĆ !!!!.

Nikt nie lubi chodzić do lekarzy- stara prawda, ale z Panią Martą jest inaczej- aż przyjemnie chorować. Wysłucha pacjenta, na dla niego czas, leczy i robi wszystko, żeby pacjent wyzdrowiał. Wytłumaczy przyczynę choroby i jakie podejmie leczenie: co z czym i dlaczego. Lekarz na 6+++++

Powiem krótko. Mam 45 lat i pierwszy raz w życiu spotkałem tak w pełni zaangażowanego w leczenie lekarza. Jestem pod wrażeniem wiedzy, podejścia do pacjenta, zacięciem w szukaniu przyczyn choroby. Po prostu mega moce ma ta Pani doktor. Mega uprzejma, miła, i ma doskonałą wręcz pamięć.

Znakomity lekarz, wspaniały człowiek. Kilku lekarzy neurologów nie było w stanie postawić prawidłowej diagnozy, odsyłając mnie z kwitkiem. Dr Fuchs stwierdziła, że widzi, że cierpię, chce mi pomóc i znaleźć przyczynę bólu. Zaleciła kompleksowe badania, zmieniła leki, skierowała na rehabilitację. Dzięki dr Fuchs wróciłam do normalnego życia. To osoba ambitna, której zależy na tym, żeby wyleczyć pacjenta, patrzy na problem kompleksowo, jest zaangażowana i empatyczna. Zdecydowanie polecam!

Pani doktor w pełni I profesjonalnie zaopiekowała się mną podczas wizyty. Jestem pełna uznania dla wiedzy oraz sposobu podejścia do pacjenta. Rzadko się zdarza, że czuje się na wizycie, że mój problem jest najważniejszy, a w przypadku Pani doktor - tak właśnie jest. Nie bagatelizuje problemów, otwarta do pacjenta, chcąca znaleźć przyczynę i jak najszybciej zdiagnozować chorobę.

pani dr.to osoba kompetentna.pomimo zmęczenia zawsze ma czas dla pacjenta. łato nawiązuje kontakt z pacjentami.oby taki lekarzy jaki pani DOKTOR MARTA było jak najwięcej