dr Marta Gara-Rucińska

Naprawdę godny polecenia lekarz. Pani doktor ma bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, do każdego podchodzi indywidualnie. Naprawdę warto się u niej leczyć:))))

Wspaniała Profesjonalna dentystka:) Podejście do Dzieci ma wspaniałe!Polecam w 100%.Kolejne wizyty dla mojej córeczki będą wspaniałą przygodą dzięki Pani Marcie:)Dziękujemy:)

No przyznam że jak zobaczyłem pania doktor to mi szczena opadła sama a jak sie zorientowałem to było po wszystkim wspaniała dentystka delikatna bardzo dba o pacjęta jest bardzo sympatyczna zna sie na rzeczy wizyta trwała w moim przypadku 15 minutek.BAAAAAAARDZO ATRAKCYJNA KOBIETA niesamowite niesądziłem ze tak piękne kobiety pracują w tak wrednej pracy bardzo sympatyczna wesoła pełny luz

Super lekarz!!Profesjonalistka w swoim zawodzie a przy tym sympatyczna i ładna !

Kochana Pani doktor ! Kochana Pani Doktor ! Kochana Pani Doktor !Kochana Pani Doktor !Kochana Pani Doktor !Kochana Pani Doktor !Kochana Pani Doktor !Kochana Pani Doktor !Kochana Pani Doktor !Kochana Pani Doktor !Kochana Pani Doktor !Kochana Pani Doktor !Kochana Pani Doktor !Kochana Pani Doktor !Kochana Pani Doktor !Kochana Pani Doktor !Kochana Pani Doktor ! Kochana Pani Doktor !Kochana Pani Doktor !

R-E-W-E-L-A-C-J-A. Stomatolog tak uprzejmy i profesjonalny, że pokonuję blisko 100km, by dotrzeć na wizytę! Naprawdę - fachowiec w 100%, a do tego piękna kobieta, więc każda wizyta to przyjemność :)

niesamowicie sympatyczna Pani stomatolog, pełen profesjonalizm, delikatność, bezbolesne zabiegi. Do tego jeszcze piękna kobieta :) aż przyjemnie się leczyć. Polecam każdemu!

Stomatolog rewelacja! Jestem naprawdę pod wrażeniem. Pani doktor niesamowicie delikatna, uprzejma, świetny kontakt z pacjentem i w ogóle wszystko na 5+! Co do samych zabiegów... bezbolesne i profesjonalne! Polecam wszystkim z czystym sumieniem! Świetny lekarz, a do tego piękna kobieta :)

Co do samych zabiegów... bezbolesne i profesjonalne!

Polecam wszystkim z czystym sumieniem!

Świetny lekarz, a do tego piękna kobieta :)

Wspaniała kobieta!Uprzejma, miła,delikatna,z pełnym profesjonalizmem podchodzi do dzieci,po dwóch wizytach moja 3-letnia córeczka stwierdziła, że kocha tą Panią doktor i nie może się doczekać kolejnej wizyty.Polecam wszystkim, naprawdę cudowna, cudowna kobieta!!

Rewelacja - bezboleśnie, szybko i z uśmiechem. Rozumie potrzeby Malucha jak nikt inny! Szkoda, że w Jeleniej Górze nie ma takich lekrzy... Gorąco polecam!