dr Marta Gara-Rucińska

Kochana Pani doktor ! Kochana Pani Doktor ! Kochana Pani Doktor !Kochana Pani Doktor !Kochana Pani Doktor !Kochana Pani Doktor !Kochana Pani Doktor !Kochana Pani Doktor !Kochana Pani Doktor !Kochana Pani Doktor !Kochana Pani Doktor !Kochana Pani Doktor !Kochana Pani Doktor !Kochana Pani Doktor !Kochana Pani Doktor !Kochana Pani Doktor !Kochana Pani Doktor ! Kochana Pani Doktor !Kochana Pani Doktor !

Wspaniała kobieta!Uprzejma, miła,delikatna,z pełnym profesjonalizmem podchodzi do dzieci,po dwóch wizytach moja 3-letnia córeczka stwierdziła, że kocha tą Panią doktor i nie może się doczekać kolejnej wizyty.Polecam wszystkim, naprawdę cudowna, cudowna kobieta!!

Młody stomatolog, widać ze praca ja satysfakcjonuje. Ma fach w reku i jest mega wyluzowana. Polecam.

co kilka lat mijamy się na ulicy. kiedyś znaliśmy się lepiej, ale to już było dawno. czas leci, nic się nie zmienia właściwie, tylko wspomnienie...

Rewelacyjna kobieta. Patrząc jej w oczy nie potrzebuję znieczulenia. Nie mogę się doczekać kiedy mi się znów zęby popsują

Rewelacja - bezboleśnie, szybko i z uśmiechem. Rozumie potrzeby Malucha jak nikt inny! Szkoda, że w Jeleniej Górze nie ma takich lekrzy... Gorąco polecam!

Stomatolog rewelacja! Jestem naprawdę pod wrażeniem. Pani doktor niesamowicie delikatna, uprzejma, świetny kontakt z pacjentem i w ogóle wszystko na 5+! Co do samych zabiegów... bezbolesne i profesjonalne! Polecam wszystkim z czystym sumieniem! Świetny lekarz, a do tego piękna kobieta :)

Co do samych zabiegów... bezbolesne i profesjonalne!

Polecam wszystkim z czystym sumieniem!

Świetny lekarz, a do tego piękna kobieta :)

Pani doktor jest niesamowicie delikatna co w kwestii dentystycznej jest bardzo ważne.Kompetentna miła uprzejma jak najbardziej szczerze POLECAM Panią doktor wszystkim bojaźliwym;) u tej pani strach ma wielkie oczy;))