Marta Grzechowiak

Psychiatra

Kompetentna i pomocna p doktor Dobry fachowiec i bardzo dobry lekarz Najlepszy , na jakiego do tej pory trafiłam Bardzo mi pomogła Polecam

Najlepszy lekarz na jakiego trafiłam! Pani doktor prowadzi mnie już 10 lat. Zawsze wysłucha i pomoże w kryzysowej sytuacji.

Uprzejma i miła. Niestety poświęca 3 minuty na wizytę, niczego nie tłumaczy i o nic nie pyta. Całkowity brak zaangażowania. Szkoda

Z przykrością potwierdzam negatywne opinie poprzedników. 😥 Bardzo dziwne ekspresowe konsultacje, brak zainteresowania...

Z przykrością potwierdzam negatywne opinie poprzedników. 😥
Bardzo dziwne ekspresowe konsultacje, brak zainteresowania...

Z przykrością potwierdzam negatywne opinie poprzedników. 😥
Bardzo dziwne ekspresowe konsultacje, brak zainteresowania...

Brak zaangażowania, brak chęci udzielenia pomocy.

Brak zaangażowania, brak chęci udzielenia pomocy.

Miła i ładna Pani doktor. Trudno powiedzieć czy kompetentna, bo właściwie niczego nie tłumaczy ani nie wyjaśnia, zresztą nie jestem lekarzem i się nie znam. Pani doktor oczywiście jest bardzo miła, ale brakuje tej rozmowy z pacjentem, zainteresowania, zaangażowania. Wizyty są krótkie i odnoszę wrażenie, że Pani doktor nie do końca jest zainteresowana mną i tym, co mam do powiedzenia :(

od momentu kiedy zaczęłem leczenie u pani doktor maksymalnie zmniejszyłem ilość przyjmowanych lekòw a stan zdrowia bardzo się polepszył ale to także wynik terapii grupowej w poradni katharsis

niedawno zmieniłem lekarza psychiatrę i trafiłem właśnie do pani doktor Grzechowiak ròżnica jest ogromna

pani Dr. Marta Grzechowiak jest bardzo dobrym fachowo podchodzącym do swoich obowiązków lekarzem. Pomogła mi osobiscie oraz bliskiej mi osobie, z obserwacji na oddziale szpitalnym zaobserwoławem zaangażowanie pani dr w stosunku do pacjentów. Zdecydowanie polecam