lekarz Marta Juda

2,6
2,2
2,2
2,1

Opryskliwa i nie miła pani która na bolące ucho kazała brać RUTINO SKORBIN nie polecam tej lekarki!!!

Wredna, opryskliwa i nader nie miła baba! Królowa, której odwżyliśmy się zakłócić spokój przed końcem dyżuru. Masakra!!! Rodzice przyjeżdżają z chorym dzieckiem, a czułam się tak, że nie życzę tego nikomu!!!!! Jeśli tylko macie możliwość omijajcie tą babę szerokim łukiem - powinna pracować w prosektorium, choć i tam pewnie by się nie spełniła!!!!!! NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dla nas pani doktor jest zawsze miła i kompetentna, polecam ją każdemu rodzicowi.

Czy ta Pani jest lekarzem??? Nie polecam

Czy ta Pani jest lekarzem??? Nie polecam

Ta kobieta uratowała życie mojemu synowi!i nigdy nie byla dla nas obojetna!przepisalam sie do niej z przychodni w zdroju dlatego ze jeden z lakarzy tak nas olal ze szok!nigdy nie byla dla nas nie mila czy cos w tym stylu!poza tym lekarz ma leczyc a nie pierdzielic sie z pacjetem !takie mje zdanie!jest konkretne i nie kombinuje! sper!!!jest najpsza i zycze Pani wszystkiego dobrego !!!

jest do bani!!!to nie lekarz to jakis konował i nie polecam nikomu tej pani .

jest do bani!!!to nie lekarz to jakis konował i nie polecam nikomu tej pani .

Lekarka okazywała zniecierpliwienie,czekając na rozebranie jednorocznego dziecka. Powiedziała tylko:"zapalenie płuc" i podała kartkę z rozpisem leków.W reakcji na jej zachowanie pojechaliśmy do innego lekarza, który wprawdzie potwierdził rozpoznanie, ale poświecił nam czas, zmienił leczenie na zastrzyki(pani doktor przepisała zawiesinę, którą pewnie maleństwo i tak by nie piło)i wyjaśnił postępowanie.

Pani doktor wiecznie spóźniona, wiecznie zmęczona i jakby niezadowolona,że przyszli jacyś pacjenci. Osobiście zawsze czułam się u pani doktor jak intruz, który ośmiela się coś chcieć. A w ogóle to spóźniać się każdorazowo 30 minut, a potem jeszcze siedzieć w rejestracji kolejne 20 minut (gdy na poczekalni tłumy) to jednak wydaje mi się_brak szacunku do pacjenta.

Uprzejma ,dobrze tlumaczy,ciepla w stosunku do dzieci.

Uprzejma ,dobrze tlumaczy,ciepla w stosunku do dzieci.

Dno totalne. Podpisuję się pod tymi komentarzami wcześniejszymi. Z czystym sumieniem mogłabym napisać skargę do Izby Lekarskiej za sposób traktowania mnie i mojego dziecka. Ludzie czy tak się zachowują lekarze?? OMIJAJCIE JĄ Z DALEKA nie polecam nikomu.

Ludzie czy tak się zachowują lekarze??

OMIJAJCIE JĄ Z DALEKA nie polecam nikomu.