Pediatra Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój

Pani doktor to lekarz z powołania,jednak przede wszystkim jest dobrym człowiekiem,który wsłuchuje się w pacjenta,tłumaczy i przede wszystkim poświeca swój czas i uwagę na dokładną diagnostykę.To lekarz,który współpracuje z dzieckiem w duchu porozumienia bez przemocy.Dla P.doktor dziecko jest człowiekiem, anie przedmiotem badań.Polecam!!!
Opinia dodana przez: Kasia

Specjalistyczna indywidualna peaktyka lekarska

Jastrzębie-Zdrój

Przewspaniała Pani Doktor. Byłam jej pacjetką jako mała dziewczynka,zawsze miła,uśmiechnięta i serdeczna. Diagnozy zawsze były trafne, a wdrożone leczenie skuteczne. Już jako dorosła osoba trafiłam do Pani doktor z moim małym synkiem. Pani doktor pomimo tylu lat doskonale pamiętała moje imię, co bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło. Nie zawiodlam sie, ponieważ mojemu synkowi również pomogła. Myślę,że gdybym nadal mieszkała w Jastrzebiu, byłaby naszym lekarzem prowadzącym. Pozdrwaiam!
Polecam
Opinia dodana przez: Aśka

lekarz Józef Danek

Pediatra, Lekarz medycyny ratunkowej

Chlebowa 14
44-337 Jastrzębie-Zdrój

Kiedy pierwszy raz trafiłam z córka do Pana doktora byłam w dużym szoku że można mieć takie podejście do dziecka - rozmawiał z dZieckiem jak równy z równym, bardzo dokładnie przebadal, obejrzał, leki dobrane w taki sposób żeby w możliwie najlepszy sposób zadziałały a jak najmniej obciazaly brzuszek, z drugim krasnalem również korzystamy z pomocy Pana doktora. Jak dla mnie najlepszy!

WSS nr 2

44-335 Jastrzębie-Zdrój

GRAŻYNA ZEMBROWSKA ,MAM JAK NAJLEPSZE ZDANIE O PANI DOKTOR ,PRZEZ WIELE LAT LECZYŁA MOJE CÓRKI KTÓRE WYROSŁY NA ZDROWE DZIEWCZYNY, ZAWSZE GOTOWA POMÓC O KAŻDEJ PORZE DNIA I NOCY WSPANIAŁA OSOBA O DUŻYM I DOBRYM SERCU , SONIA GIBIEC.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ZDROWIE Sp. z o.o.
Łowicka 4
44-335 Jastrzębie-Zdrój

Ten lekarz jest po prostu lekarzem z powołania , zawsze wszystko dokładnie wytłumaczy dokładnie zbada i jest bardzo uprzejmy i tolerancyjny:) polecam tego lekarza :)

Wojewudzki Szpital Specjalistyczny nr 2

Jastrzębie-Zdrój

pan marek swoja fachowoscia, kompetencją - w pelni tych slow znaczeniu, zawyzyl poprzeczke innym lekarzom nie tylko pediatrom w naszej okolicy, chcialabym aby taki lekarz jak pan marek przyjmowal mnie i moja rodzine w pzrychodni laryngologicznej, by byl naszym lekarzem pierwszego kontaktu itd. mam bardzo duże zaufanie do pana doktora, a leczy moje dzieci od urodzenia (9 i 7 lat), przerabialismy rozne choroby, lepsze i gorsze dni, jednak predzej czy ...

Czecha 15
44-330 Jastrzębie-Zdrój

Zdecydowanie polecam. Człowiek kompetentny i uczciwy.

lekarz Ligia Matysiak

Pulmonolog, Pediatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Przychodnia Akademicka"
ul. Bielska 66
43-400 Cieszyn

Bardzo dobry lekarz.Ma dobry kontakt z pacjentem.Zaleci dobre leki do stosowania.Doradzi co można jeszcze zrobić odnośnie astmy,alergii.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ZDROWIE Sp. z o.o.
Łowicka 4
44-335 Jastrzębie-Zdrój

Pani doktor to na prawde swietna osoba!Zawsze pogada,wysłucha,jest miła dla wszystkich pacjentów,zawsze wytłumaczy o co chodzi w danej chorbie dziecka,uwielbiamy ja razem z corka!!!!!

Dworcowa 1d (Medicus 2)
Jastrzębie-Zdrój

Chodziłam z moją 6 latką od lekarza do lekarza, ciągle mi mówili, że wymyślam, że jestem nadopiekuńcza a dziecku nic nie jest. 7 lekarzy traktowało mnie jak idiotkę. A pami doktor po jednej wizycie i zadaniu kilku pytań, jakby wiedziała sama co się dzieje w moim domu, wysłała mnie do specjalisty rozpoznając zaburzenia ze spektrum autyzmu i alergię na gluten! Mowila, ze sama nie moze dac diagnozy, ale wreszcie ktos ...

Pediatrzy w Jastrzębiu-Zdroju