dr Renata Zarzecka

Pediatra

Doktor Zarzecka jest osobą rzeczową i kompetentną. Trafnie diagnozuje a antybiotyki podaje tylko w razie konieczności. Moje dzieci ją polubiły, bo traktuje je po partnersku i zarazem przyjaźnie. To lekarz z powołania. Za wszystko mogę tylko podziękować.

Doktor Zarzecka jest lekarzem godnym zaufania, o wieloletnim doświadczeniu, , słynącym z indywidualnego i profesjonalnego podejścia do pacjenta. Polecam wszystkim zatroskanym rodzicom, którzy poszukują specjalisty :)

Zdecydowanie poleciłabym wszystkim tę lekarkę miła cierpliwa i ma czas dla swoich pacjentów jak i dla rodziców obojetnie o ktorej by nie zadzwonic zawsze służy radą szkoda że tak mało jest lekarzy takich jak Doktor Zarzecka.

za pieniądze na wizycie prywatnej raczej każdy jest miły ,cierpliwy i ma czas

za pieniądze na wizycie prywatnej raczej każdy jest miły ,cierpliwy i ma czas

Bez komentarza , kobieta tyran , poniżająca personel , despota .

Bez komentarza , kobieta tyran , poniżająca personel , despota .