Marta Karpińska

3,4
3,7
3,7

Solidna stomatolog, wczuwa się w chorego pacjęta, niestety za jakość się płaci-pozdrawiam Panią Doktor-Michał Krajza

polecam pania doktor lecze u pani doktor zeby od lat...rewelacja . Pelen profesjonalizm i dokladne tlumaczenia konkretnego schorzenia przez pania doktor. bardzo mila i widac ze kocha to co robi

Pani Doktor cudowna! Godna polecenia! Ma duże wykształcenie, doskonale tłumaczy i leczy! Jestem jej pacjentką od kilku lat i jestem bardzo z niej zadowolna! Polecam

Miła i sympatyczna pani stomatolog. Ząbek nie boli i ładnie zaplombowany:)

Miła i sympatyczna pani stomatolog. Ząbek nie boli i ładnie zaplombowany:)

Bardzo sie zawiodlam,pani doktor nie podchodzi idywidualnie do pacjentow,robi wszystko rutynowo i na jedno kopyto.Strata pieniedzy.Zajmuje sie tylko malymi dziurkami a na wieksze problremy nie ma odpowiedzniego sprzetu i wysyla do zaprzyjaznionego stomatologa do Olsztyna, nie wspomne o bolu ktory mi zafundowala! - odradzam. W Szczytnie mozna znalesc lepszych stomatologow.Na dr Karpinska naprawde szkoda czasu i atlasu.

Ogólnie dobry lekarz. Zęby robi dobrze tylko niewiele tłumaczy.

Ogólnie dobry lekarz. Zęby robi dobrze tylko niewiele tłumaczy.

Nie jestem zadowolona z pani doktor byłam tam z córką i stwierdzam że nie ma podejścia do dzieci jej zachowanie do małego pacjenta ma wiele do życzenia