Stomatolog Szczytno

Piłsudskiego 5/11
12-100 Szczytno

Lekarz bardzo miły ma zawsze czas profesjonalne podejście bardzo polecam, Pełen profesjonalizm, wie się za co się płaci polecam nawet te najcięższe przypadki...do tego bardzo miła obsługa

Opinia dodana przez: Joanna

Przychodnia Lekarska ELMED Skłodowskiej
Skłodowskiej 3/25
12-100 Szczytno

Jak najbardziej polecam! Profesjonalny lekarz oraz profesjonalna pomoc! Na pewno tam jeszcze wrócę ;)

Opinia dodana przez: Dorota

Młody lekarz bardzo rzeczowy a co najważniejsze słucha pacjenta jego leczenie, to jak dotyk czarodziejskiej wróżki . Jego protezy po założeniu nie potrzebują żadnych poprawek .DZIĘKUJĘ PANIE DOKTORZE.

Opinia dodana przez: Helena

Szczytno

Bardzo dobry lekarz,kompetentny,fachowiec.Nie tylko dobrze leczy ale też świetnie usuwa zęby,nic mnie nie bolało.polecam wszystkim

Szczytno

Solidna stomatolog, wczuwa się w chorego pacjęta, niestety za jakość się płaci-pozdrawiam Panią Doktor-Michał Krajza

Opinia dodana przez: Michał

NZOZ Lidia Mądrzejowska
Ignacego Krasickiego 3
12-100 Szczytno

Polecam! Osoba specyficzna ale zna się na robocie. Dobre podejscie i sprawna praca. Wizyta przebiegła w miłej atmosferze.

Opinia dodana przez: krzysiek

Odrodzenia 5 lok. 3
12-100 Szczytno

Nie poecam nikomu. Proszę trzymać się z daleka od tego, za przeproszeniem, Pana. Wydałem 3tyg temu ok. 3tys. zł. na leczenie stomatologiczne i niestety, wszystko mnie boli, znaczy zeby po wymianie plomb i 2 plomby wypadły już. to jest skandal, zeby taki ktos jeszcze leczył. Masakra, proszę państwa.

Opinia dodana przez: Jacek

Kościuszki 13/1

Ogrodowa 38
12-100 Szczytno

Przychodnia Stomatologiczna Nr 8.
Polska 7/22