lek. dent. Piotr Napiwodzki

Bardzo dobry specjalista ,Wyrazy wdzięczności dla Pana Piotra za świetne podejście do mnie jako pacjentki, sumienny , serdeczny ,a co najważniejsze jestem zadowolona z efektów pracy,szczerze polecam.

Młody lekarz bardzo rzeczowy a co najważniejsze słucha pacjenta jego leczenie, to jak dotyk czarodziejskiej wróżki . Jego protezy po założeniu nie potrzebują żadnych poprawek .DZIĘKUJĘ PANIE DOKTORZE.

FENOMENALNY LEKARZ I JESZCZE LEPSZY CZLOWIEK. Przeszlam przez cale Szczytno (z zapaleniem i bolem takim ze prawie nie widzialam na oczy) Odsylana od jednej dentystki do drugiej i jakos zadna sie nie zainyeresowala... Bez nadzieii juz dotarlam do Elmedu i co... Mile zaskoczenie Nie tylko zostalam przyjeta ale tez potraktowana jak czlowiek. Dziekuje Panu Doktorze i Pielegniarce, ktora z Panem pracuje Pomoc i szacunek dla czlowieka. Z CZYSTYM SUMIENIEM POLECAM PANA DOKTORA.Wdzieczna pacjentka.

Świetny lekarz. Miły i kompetentny. Nigdy nie odesłał mnie z problemem.

Świetny lekarz. Miły i kompetentny. Nigdy nie odesłał mnie z problemem.

nie kompetentne podejście do pacjenta, konieczność zakończenia leczenia u innego specjalisty

Anioł a nie lekarz!!! Bardzo mi pomógł! Polecam każdemu!!! Pozdrawiam

Anioł a nie lekarz!!! Bardzo mi pomógł! Polecam każdemu!!! Pozdrawiam

Bardzo dobry stomatolog.Wykształcony,spokojny i przesympatyczny:)

Bardzo dobry stomatolog.Wykształcony,spokojny i przesympatyczny:)

Ma podejście do pacjenta. Podejrzewam, że On nie przejmuje się wpisami w internetowym rankingu popularności tylko skupia się na tym co ma do zrobienia, nie mniej mam nadzieję, że się tym do czegoś przyczynię. Pozdrawiam Jego przyszłych pacjentów