Jak najbardziej polecam! Z pewną taką nieśmiałością udałam się do Pani doktor z pytaniem czy w moim wieku (grubo po 40) jest sens prostować zęby. Dzisiaj uśmiecham się do swojego odbicia w lustrze :-) a jak zdjęto mi aparat to popłakałam się z radości widząc proste zęby. Pani doktor, a właściwie wszystkie Panie które pracują w tym gabinecie, to osoby bardzo sympatyczne i kompetentne. Na każde pytanie zawsze uzyskałam odpowiedź. Każdy zgłoszony problem od razu był rozwiązywany. Nie żałuję ani czasu ani cierpienia (aparat to nie frajda przecież).

Przez wiele lat moja córka była leczona u ortodonty na kase chorych. Poprzednia Pani doktor zleciła usunąć u córki czwórke, tylko jedną. Co prawda kieł wszedł w to miejsce, ale wszystkie inne zęby, o zgrozo nawet przednie, przesunęły się też w to miejsce. Efekt był taki, że córka miała zęby, jedynki, z boku głowy. Widok koszmarny. Lekarze rozkładali ręce, że już nic nie da się zrobić. Na szczęści pani doktor Kwiatkowska podjęła się leczenia aparatem stałym. Teraz córka wygląda już normalnie, a nie jak ciekawostka medyczna. Jestem bardzo wdzięczna i przestrzegam wszystkich, aby konsultować dzieci u innych lekarzy, gdy ktoś proponuje dziecku usuwanie zdrowych zębów.

Moja córeczka chce być jak pani doktor i robić to co pani doktor, a na wizyty chodzi podekscytowana. Jej aparacik ma brokat i czerwone serduszko. Ząbki szybko się prostują. To jest efekt cudownego podejścia do dzieci i dużej motywacji ze strony dr. Kwiatkowskiej. Polecam.

Nie mogłam trafić do lepszej pani doktor .Cierpliwie tłumaczy ,odpowiada na pytania w sposób wyczerpujący a przede wszystkim prostuje zęby bbbbardzo skutecznie.U dwójki moich dzieci proces leczenia dobiegł prawie końca.Bardzo serdecznie polecam Panią Doktor Martę. Zielaskiewicz

Na lepszego lekarza nie mogłam trafić!!! Pani doktor to wspaniały lekarz i bardzo miły człowiek, a leczenie trwało bardzo krótko w porównaniu z tym, co mi opowiadali znajomi z innych gabinetów. Teraz w końcu bez kompleksów mogę się uśmiechać. Pani doktor pomogła mi przywrócić wiarę w siebie. Z całego serca polecam!

Tą konkretną panią doktor polecił mi mój stomatolog, zresztą moja koleżanka chodzi do innego dentysty i też pan doktor wyraźnie polecał dr Kwiatkowską. Dla mnie wszystko jasne, jak sami lekarze ja polecają o czymś to świadczy. I na pewno nie chodzi tu o wzajemne podsyłanie pacjentów, bo oni w Belladencie maja swoich dentystow, wiec ta pani doktor nie odsyla w ramach wzajemnosci pacjentow innym. Opoznienia sie zdarzaja, ale sorry, jak ide do lekarza i sa puste poczekalnie, a terminy w tym samym tygodniu, to lepiej od razu uciekac! U niej sa tlumy, bo to po prostu swietny lekarz. Czytalam na stronie, ze ksztalcila sie za granica. Efekty leczenia podziwiam codziennie w lustrze.

Jestem pacjentem z Anglii i prostuje zęby u pani doktor. Wyrażam uznanie dla fachowości i wysokiej jakości usług, po każdej wizycie coś się dzieje w moim uzębieniu na plus. Poleciłem kilku swoim znajomym Anglikom założenie aparatu ortodontycznego i oni są zachwyceni. Ponad to jest bardzo komunikatywna i po angielsku rozmawia jak po polsku. Te rzesze pacjentów na poczekalni świadczą że warto się leczyć u Pani doktor. Klinika belladent jest na bardzo wysokim poziomie, przyjazna pacjentowi, aż chce się tam wracać. Polecam

Byłem na innych konsultacjach, stwierdzono brak mozliwosci leczenia, chyba ze w klinice w Warszawie, na pewno usunac trzeba 4 zeby, leczenie trwac bedzie wiele lat. Dobrze ze to byla duza pomylka. jestem juz po leczeniu u dr Kwiatkowskiej, zeby sa super proste, leczenie trwalo 1,5 roku, zebow nie usuwalem.

Jestem zdecydowanie na "Tak". Nie zakończyłem jeszcze wizyt, ale poczucie że Pani Doktor "widzi" efekt końcowy jest jak najbardziej uspokajający, z resztą... one są (efekty). Nie sądzę, że zarozumiała, raczej zdecydowana. Polak uzna każdego, kto jasno wyklaruje oczekiwania za "ordynusa", bo w swoim pieniactwie naród nie uznaje siły...autorytetu...choć go potrzebuje. W zdecydowanym działaniu nasz przewrotny naród uzna jedynie "głos opozycji". Pani Doktor "tak trzymać"!

Jestem byłą pacjentką Pani dr i przez 2 lata chodzenia do niej z aparatem zawsze odp na moje pytania bez problemu i z uśmiechem. Nie jest od tego by przymilać się pacjentom tylko by doprowadzić uzębienie do odpowiedniego stanu, a ważne że efekty są. Skoro niektórzy lepiej wiedzą jak się leczy uzębienie może powinni sami zmieniać sobie łuki, przyczepiać klamry itd. Polecam Panią dr każdemu, bo warto.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Włocławek"?

Drozd Anna, lek. stomatolog. Spec. ortodoncji. Gabinet ortodontyczny
Kaliska 104