Jestem autoryzowanym gabinetem DERMAPEN www.revisage.pl oraz Itralipoterapii-Aqualix www.aqualix.com.pl

www.dentalesteticspa.pl

www.dentalesteticspa.pl

Miła i uprzejma dentystka. Ceny przystępne w skali Skarżyska. Po leczeniu zęby pozostawione z kropkami próchnicy, o czym poinformował mnie obecny stomatolog. Od zaleczenia zęba u pani doktor a wizyty u mojego obecnego stomatologa minęło dwa tygodnie. Po nieumiejętnym znieczuleniu meczylam się z kilkudniowa opuchlizna i niestety duzym bolesnym sincem w okolicach żuchwy. Pani doktor odbiera telefony i korzysta z laptopa w rekawiczkach, którymi "majstruje" potem w naszej jamie ustnej. Pani doktor w międzyczasie potrafi obsługiwać pacjentów z zakresu medycyny estetycznej. Asystentka pani doktor bardzo przyjemna.

Miła i uprzejma dentystka.
Ceny przystępne w skali Skarżyska.
Asystentka pani doktor bardzo przyjemna.

Pani Marta jest całkowitą profesjonalistką w wykonywanym zawodzie. Zostałem pacjentem Pani Marty około 4 lat temu i od tego czasu nie mam żadnych problemów ze stanem moich zebów. Pani Marta wykazaju się w stosunku do mojej osoby ponadludzkim spokojem i uprzejmością, kompleksowym podejściem do moich potrzeb związanych z leczeniem, estetyka a co według mnie najważniejsze prewencyjnym dbaniem o należyty stan mojego uzębienia. Uważam, że Pani Marta traktuje każda osobe nie jak klienta a jak pacjenta co niestety nie jest dziś standardową praktyką. Ponadto dokładnie informuje o kolejnych etapach leczenia jak ...

Pani Marta jest całkowitą profesjonalistką w wykonywanym zawodzie.

Ponadto dokładnie informuje o kolejnych etapach leczenia jak również udziela odpowiedzi na każde zadane pytanie w sposób w pełni dla mnie zrozuùiały - a nie jestem stomatologiem!

Chce również dodać, iż Pani Marta według mnie jest warta każdej złotowki wydanej w jej gabinecie i w pełni się nie zgadzam z opinia, iż jakoby była droga. Oczywiście możemy się leczyć w gabinetach publicznych ale chyba świadomi jesteśmy stardardu usług tam świadczonych.

Z czystym sumieniem i przyjemnościa polecam wszystkim gabinet Pani Marty.

Jestem pewien, że ja dentysty na pewno nie zmienie!!!

Witam!uważam,że to fantastycznie trafić do gabinetu dr Marty,wszystkim serdecznie polecam pełen profesjonalizm,ja jako pacjent czuję się w tym gabinecie po raz pierwszy w życiu bezpiecznie i wiem,że nie muszę się obawiać,że mnie coś zaboli bo znieczulenia są bardzo mocne a do tego na początku leczenia ze względu na przykre doświadczenia u dentystów w przeszłości zdecydowałam się na leczenie w gazie rozweselającym,który pomógł mi się przełamać i teraz prawie kończę już leczenie i kolej na mojego męża i dziecko,ale jestem pewna ,że do tego gabinetu mogę ich zapisać bez żadnych obaw,na pewno też polubią Panią Martę i wizyty w tym gabinecie:)A jeszcze jedno Pani asystentce dziękuję za pomarańczkę do ściskania,którą zawsze mi podaje przed wizytą:)

Witam!to ta strona i poniższe opinie sprawiły ,że zdecydowałem się na wizytę u Pani doktor Marty,od kilku lat nie miałem odwagi przekroczyć bariery strachu i umówić się na wizytę,dziś mogę się podpisać pod wszystkimi pozytywnymi opiniami o tym gabinecie i Pani doktor,leczenie przeszedłem bezboleśnie znieczulenia są doskonałe,plomby w końcu mam białe pożegnałem się z amalgamatami z podstawówki i na koniec njaważniejsze Pani doktor zrobiła mi wybielanie i pozbyłem się wreszcie kompleksów żółtych zębów i napewno wrócę na wizytę kontrolną za rok,Pozdrawiam Panią Doktor!!!

Leczyłam u Pani doktor zęba kanałowo, wszystko profesjonalnie i dobrze wykonane. Jedyny mały minus to dosyć częste i jak na Skarżysko wysokie ceny. Jeśli chodzi o kompetencje nie ma zarzutów, godna polecenia!

Pani Doktor sprawnie i precyzyjnie wykonała mi zabieg wstrzyknięcia kwasu hialuronowego w okolice policzków i bruzd nosowo- wargowych, oraz podania botoxu na zmarszczki na czole i tzw. kurze łapki o okolicach oczu. Chciałam osiągnąć naturalny efekt i z satysfakcją stwierdzam ( jak zerkam od paru dni w lusterko ) że, taki efekt, dzięki wiedzy i doświadczeniu Pani Doktor został osiągnięty! Na pewno wrócę na kolejne konsultacje i zabiegi.

U Pani Nawrockiej lecze sie wraz z syne i corka od ponad 5 lat. Zawsze dyspozycyjna i uprzejma. Wysoka jakosc jej pracy wychwalali dentysci z Angli gdzie moje dzieci zaprowadzilam na okresowa kontrole. Dzieki Pani doktor moje pociechy nie maja strchu jak to bylo w moim przypadku przed leczeniem dentystycznym. Za kazdym razem gdy jestem w PL nie moga sie doczekac wizyty i leczenia, poktorym to "dzielni pacjeci" otrzymuja upominki. Ja osobiscie zaleczylam ponad 5 zebow i wybielilam 4 lata temu. Musze powiedziec ze efekt byl wysmienity, i do dzis utrzymuje sie efekt "Hollywood Smile". Wszystkim serdecznie polecam Pania Stomatolag i dodam ze lepiej czasem zaplacic troszke wiecej ale mic gwarancje ze usluga jak i materialy na najwyzszej jakosci!

Witam, jestem dość specyficznym pacjentem ponieważ mam niski próg bólu że tak to nazwe.. przypadkowo natrafiłem na Panią Martę chciałem zapytać o gaz rozweselający czy na prawdę to działa ? rozważam leczenie w tym że gabinecie i chciałbym zaczerpnąć trochę informacji. pozdrawiam

Pani Doktor poświęciła mi w ostatnim czasie bardzo dużo czasu,dzięki tym wizytom zmianiłam zdanie o dentystach,teraz już wiem ,że zupełnie bez bólu i strachu można mieć zdrowe i zadbane zęby,a do tego przy okazji ponieważ przestałam bać się już igły i zastrzyków zrobiłam sobie botoks na moje zmarszczone czoło bo to też specjaloność Pani doktor,Pozdrawiam i Dziękuję Renata N.

Polecam Panią Martę! Córcia przestała się bać dentysty i z niecierpliwością czeka na kolejną wizytę. Profesjonalizm, uprzejmość i fantastyczne podejście do maluchów (i nie tylko).

Wciąż poszukujesz "Stomatolog dziecięcy Skarżysko-Kamienna"?

lek. dent.
Marcin Dobrowolski