lek. dent. Marta Schiller

Bardzo jestem zaskoczona,że spotkałam tak profesjonalnego stomatologa. Pani dr Marta jest przy tym uprzejma,miła, ma znakomite podejście do pacjenta , poświęca czas przed leczeniem, aby przedstawić w jakim kierunku będzie ono prowadzone , posiada nowoczesny specjalistyczny sprzęt stomatologiczny . Brak mi słów do pełnego uznania dla pani dr Marty - to WSPANIAŁY SPECJALISTA i ODDANY DLA PACJENTÓW CZŁOWIEK. Udacie się do tego gabinetu,a potwierdzicie moje słowa. POLECAM WSZYSTKIM !!!!

Udacie się do tego gabinetu,a potwierdzicie moje słowa.
POLECAM WSZYSTKIM !!!!

Pani Marta jest doskonała w każdym calu! Spkojna i miłą atmosfera, cierpliwość, ciepło, profesjonalizm. Nigdy nie zamienię na innego lekarza.

Najlepszy dentysta na świecie. Znakomite podejście do pacjenta, uprzejmość, a orzy tym miła atmosfera.