lekarz Marta Sojka

Pediatra

Do pani Sojki trafiłam z rodziną z polenienia. Magiczna różdżka nie do końca mnie przekonywała przy pierwszej wizycie ale po odrobaczeniu w szczególności dziecka lat 4 no kurcze ciągłe infekcje, ciągłe rozdrażnienie, agresywność, płaczliwość, tiki oczne ustały. Inne dziecko... psycholog kierował do poradni autystycznej a tu proszę , wybicie pasożytów uratowało mi dziecko i piszę to w dosłownym znaczeniu. Teraz odwiedzamy dr. Sojkę raz na pół roku i muszę stwierdzić iż nie żałuję wydanych pieniędzy gdyż zdrowie najważniejsze.

Pani doktor wyprowadziła nas z alergii pokarmowej i pozbyliśmy się pasożytów, zniknęły zmiany skórne i wypieki na policzkach, regularnie chodzimy na wizyty, trafiliśmy z polecenia. duża wiedza i przyjazna atmosfera, dokładne badanie, polecamy.

Ciepła doktor z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Odrobaczanie i odczulanie wreszcie pomogło, gdzie inni lekarze odsyłali nas do innych specjalistów. Kieruje się dobrem pacjenta, polecam lekarza.

Ciepła doktor z ogromną wiedzą i doświadczeniem.

Na wizycie u P. Marty Sojka w Vegamedica zabrakło mi po pierwsze uprzejmości i szacunku wobec drugiego człowieka (brak przeproszenia za 20min spóźnienie, moja wizyta była pierwszą tego dnia dla P. Sojka). Po drugie kilkakrotnie w trakcie wizyty na zadanie pytanie (odnośnie biorezonansu, którym mnie testowała czy pasożytów, które u mnie wykryła) odsyłała mnie do Internetu. Wiadomo, że w Internecie jest masa informacji, ale m.in. po to płacę za wizytę lekarską, by móc porozmawiać o tym, co jest przedmiotem mojej wizyty.