dr n. med. Marta Tarczyńska-Osiniak

Ortopeda, Ortopeda dziecięcy

nie wiem czy to komentarze poprzedników są złośliwe czy wynikają z niewiedzy , ale dla mnie i mojego dziecka to wspaniały człowiek . przecież ona pracuje w dziecięcej klinice.

Jedyna w swoim rodzaju. Pierwszy kontakt z Dr miałam na urazowej izbie przyjęć w PSK4. Życzę każdemu trafić na taką osobę w "ciemnym tunelu bezradności"

Ja nie polecam. Zarówno na pierwszej jak i na drugiej wizycie ta pani obarczała mnie odpowiedzialnoscią za błędne diagnozy pediatrów (dziecko było pod opieką dwóch pediatrów)i traktowała jak osobę, która powinna posiadać wiedzę medyczną i pewne rzeczy zauważać. Nadmieniam ,że jest to moje pierwsze dziecko i nie mam tutaj do doświadczenia co jest normą a co już nie. Na wizycie była bardzo nieuprzejma i zniecierpliwiona faktem, że dziecko nie chciało iśc w jej kierunku tak jak sobie zażyczyła. Co do kompetencji nie wiem ale usiłowała brak poprawy po 5 miesiącach realizacji jej zaleceń, przerzucić na mnie (argumentem było noszenie przez 2 tygodnie przez dziecko na spacerze kiedy siedzi zazwyczaj w wózku, butów z wkładką z niepotrzebnym wybrzuszeniem). Za pieniądze, które sie płaci uważam jej zachowanie za nieprofesjonalne

Rzeczowa, kompetentna, dobry kontakt. Zobaczymy jak dalej, na razie jestem bardzo zadowolony, że "trafiłem na nią".

Polecam bardzo...rozpoznała chorobe dziecka na pierwszej wizycie,gdzie wielu innych lekarzy nie mialo pojecia co sie dzieje. Miła i poświęca pacjentowi tyle czasu ile nalezy a nie zapisane 5 lub 10 min... Doskonale tlumaczy chorobe jak rowniez metody leczenia i odpowiada na kazde pytanie. Nie naciaga bez potrzeby na prywatne wizyty jak wiekszosc lekarzy. Naprawde polecam

Jestem pacjentką M.Tarczyńskiej od miesiąca,jest bardzo miła a w gabinecie czuję się jak na kawie u koleżanki ,nie ma bariery pacjent-lekarz,którą czuje się w przychodniach.Gorąco polecam.

P.Doktor jest osobą bardzo miłą, rzeczową i prostolinijną. W sposób zrozumiały dla pacjenta wytłumaczy wszystko i nie patrzy na zegarek, że wizyta trwa zbyt długo. Bada dokładnie i cierpliwie odpowiada na zadawane pytania, nie krępuje swoją osobą. Polecam i oby więcej było takich lekarzy.

moje dzieci uwielbiają do niej chodzić. mówią do niej ciociu..co znacznie rozluźnia atmosfere dzieci w gabinecie.jest po prostu wzorem lekarza dla dzieci!!!

Świetny fachowiec, cudowny człowiek. Gorąco polecam. Tylko z badania potrafiła rozpoznać to czego inni nie rozpoznawali przez wiele miesiecy. Zalecenia jano wytłumaczyła. Z moim nogami jest teraz wszystko super. Dziekuję Pani DOKTOR!

Wspaniały specjalista, a nade wszystko wspaniały człowiek.

Wspaniały specjalista, a nade wszystko wspaniały człowiek.