mgr Marta Wachowskamgr Marta Wachowska - zdjęcie profilowe

mgr Marta Wachowska

Dietetyk, Dietetyk dziecięcy

Serdecznie zapraszam do skorzystania z porad oferowanych przez mnie w gabinecie dietetycznym. Jestem dietetykiem klinicznym -ukończone studia medyczne oraz mgr inż Technologii Żywności i Żywienia człowieka. Ukończyłam również kursy: Trenera Personalnego oraz Dietetyka Sportowego udokumentowane certyfikatami oraz zaświadczeniami międzynarodowymi.

Pani doktor ma niesamowita energię! Motywuje z tygodnia na tydzień, przez co nie pojawiają się chwile zwatpienia. Jest bardzo sympatyczna i szczerze przedstawia co należy zmienic, żeby było lepiej. Dieta pyszna, przepisy proste i naprawde szybkie w przygotowaniu.Dostałam listę wymienników, dzięki czemu nauczyłam sie sama na co mogę sobie pozwolić częściej a na jakie produkty powinnam uważać. Codzienne ważenie pokazuje, że przynosi ogromne rezultaty. Udało mi się już zredukowac 11 kg i jest to mój pierwszy tak duzy sukces, jeżeli chodzi o ochudzanie. Polecam wizytę u Pani doktor.

Pani doktor ma niesamowita energię!
Polecam wizytę u Pani doktor.