W latach 1991-1996 studiowała na Oddziale Stomatologii Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz na Uniwersytecie im. Johanna Wolfganga Goethe we Frankfurcie w ramach studiów podyplomowych z zakresu implantologii stomatologicznej. Stale poszerza swoją wiedzę i doświadczenie, dzięki czemu uzyskała:
- w 1999 roku pierwszy stopień specjalizacji z zakresu stomatologii ogólnej,
- w 2005 roku tytuł specjalisty w dziedzinie protetyki stomatologicznej,
- w 2012 roku Curriculum Implantologiczne, którego program jest objęty systemem akredytacji ECTS (European Credit Transfer System),
- w 2016 ukończyła studia podyplomowe z zakresu medycyny estetycznej na KWSPZ w Krakowie.

Dentima Specjalistyczne Centrum Stomatologii stworzyła od podstaw. W lutym 2017 przeniosła do nowej siedziby przy ul. Wł. Żeleńskiego 86, w którym pracuje zespół bardzo dobrych lekarzy. Profesjonalizm i nowoczesne technologie cechują to miejsce, a piękny uśmiech i zadowolenie pacjentów to wizytówka Dentimy.

Specjalizuje się w zabiegach z zakresu protetyki stomatologicznej, implantologii, stomatologii estetycznej oraz medycyny estetycznej.

Znajomość języków obcych:
- angielski

Bardzo miła Pani stomatolog. Można poczuć się bezpiecznie, dobrze doradza i dzięki Pani Zinkow obecnie mam wyleczone wszystkie ubytki i uzupełnione braki. Całe zęby wyglądają o niebo lepiej jak jeszcze kilka miesięcy temu. Dziękuję i polecam. Dodam, że praktycznie całość odbyła się bezpoleśnie!

Dziękuję Pani Doktor za wieloletnie ratowanie i odratowanie resztek mojego marnego uzębienia. Efekty świetne, zarówno zdrowotne jak i estetyczne. Profesjonalizm w każdym calu, wielka kultura osobista i spokój udzielający się pacjentowi w trudnych chwilach oraz osobowość i fachowość budzące zaufanie. Nawet u takiego weterana jak ja. Po wcześniejszych przejściach z innymi lekarzami ( pewnie chcieli dobrze, ale nie zawsze wychodziło- z niedostatku wiedzy, chęci czy możliwości sprzętowych ) nie liczyłam na nic dobrego, a spotkało mnie wielkie szczęście, ze trafiłam na Panią Doktor. Oszczerstwa łatwo wypisywać, a podłych i zawistnych ...

Oszczerstwa łatwo wypisywać, a podłych i zawistnych ludzi nie brakuje. Na szczęście takie umiejętności i zaangażowanie na rzecz pacjenta obronią się same.
Ceny jak ceny - w Polsce przynajmniej 5 razy niższe niż w Stanach. Każdy ma wybór, może pójść do gabinetu, w którym pracuje się na tanich materiałach. Ja wiele lat temu popełniłam taki błąd - nie polecam.
Uprzedzam potencjalne ataki i pomówienia padalców: nie jestem rodziną ani opłaconym klakierem, a jedynie wdzięcznym, wymagającym i upierdliwym często pacjentem :)

Słyszałam, że Pani dr jest świetnym stomatologiem, ale ja skorzystałam w jej klinice z medycyny estetycznej. Jeden zabieg robiła właśnie dr Zinkow. To z jaką precyzją i pasją podeszła do mojego problemu przeszło moje oczekiwania. Z kliniki wyszłam zadowolona jak nigdy. Bardzo polecam Panią doktor.

Lekarz godny zaufania i polecenia. Kocha to co robi :) uprzejma i miła :) zajmuję się pacjentem z pełnym zaangażowaniem. Dobrze tłumaczy. Lekarz znakomity. Nawet za bardzo się nie stresowałam :))

Rewelacyjny specjalista. Byłam już u wielu lekarzy, ale doktor Zinkow jest zdecydowanie najlepsza. Zaufanie na 100%!

Jestem pacjentką od wielu lat, chodzą tu także moje dzieci, dr Zinkow to znakomity dentysta, zresztą jakość usług całego Zespołu oceniam bardzo wysoko, polecam z czystym sumieniem. Gdyby ktoś miał pytania służę telefonem 606233527

Jestem pacjentką od wielu lat, chodzą tu także moje dzieci,

miła obsługa, ładny gabinet, szybko i bez bólu

miła obsługa, ładny gabinet, szybko i bez bólu

ja dojeżdżam ok.70 km,to o czymś świadczy

ja dojeżdżam ok.70 km,to o czymś świadczy

Znakomita specjalistka. Kompetencja i profesjonalizm. Polecam.

Znakomita specjalistka. Kompetencja i profesjonalizm. Polecam.