lekarz Marzena Brodawko

Internista

Nie polecam! Pani doktor jest bardzo niemiła, od poczatku wizyty wydawala komendy typu 'prosze siadac' itp. Od samego poczatku slyszalam pretensje dlaczego nie ma mojej dokumentacji medycznej i jakim cudem ona znajduje sie w archiwum , gdy probowalam odpowiedzieć na pytnie, pani doktor caly czas mi przerywala i miała pretensje. Gdybym chciala opisać przebieg calej tej nieprzyjemnej wizyty, to nie starczyloby mi czasu... Poszlam tam pierwszy i ostatni raz.

Ja to się dziwię że jeszcze kierownik przychodni nie pozbył się takiego pracownika (lekarza)skoro pacjencji nie są zadowoleni z pani doktor, która nie ma podejścia do chorych. Zachowuje się jak by siedziała w gabinecie za karę.

Trafiłam do tej lekarki z zapaleniem ucha, które zdiagnozowała naciściem na ucho, doprowadzając mnie do płaczu. Cała wizytę krzyczyła, twierdziła, że nie ma takiego laryngologa, do którego chodzę. Nie przepisała jakiegokolwiek leku. Nie polecam nikomu. Beznadziejna lekarka.

Dawno mnie nikt tak nie potraktował ... Czułem się jak najgorsze ścierwo. Ta Pani przedrostek lek. ma tylko w nazwie na plakietce, wiecej niz nigdzie. 10 minut wyzwisk i wyrzutów, jak to pacjent chce oszukac ja i przychodnie na wykonanie badan z krwi, ktore wg niej kosztuja fortune....Najgorszy lekarz u jakiego kiedykolwiek bylem, a stycznosc z lekarzami mam na codzien.

Z przymusu drugi raz trafiłam do pani doktor Marzeny Brodawko. ciężko określić ją mianem lekarza z powołania. Obie wizyty wyglądały tak samo. Strasznie nie miła, wredna, łapie za każde słowo. Odmawia przyjęcia bez rezerwacji pomimo wysokiej gorączki. Każdy Należy ją omijać szerokim łukiem. Negatywna opinię ma już wyrobiona w szerokim gronie.

Lekarka M.Brodawko niejednokrotnie obraziła mnie bez powodu ( chyba ze powodem był młody wiek ) krzyczała i usłyszałam uszczypliwe komentarze od niej, na swój temat. Nie jest to pierwsza taka sytuacja więc zdecydowanie odradzam wizytę u tej lekarki.