lekarz Marzena Downar

Pediatra

2,9
2,9
2,8

Najgorszy lekarz jaki mnie przyjął, wpisała mi antybiotyk po którym temperatura z 38,8 podskoczyła mi do 40,1 w dodatku nie przeprowadziła wszystkich badań jaki powinna przeprowadzić. Jak by tego było mało to spóźniła się do pracy i ma wyleczenie ciężkiej choroby dała 4 dni zwolnienia lekarskiego.

o.k dla ludzi i dzieci wszystko o.k polecam

o.k dla ludzi i dzieci wszystko o.k polecam

Zdecydowanie i stanowczo NIE dla tej kobiety!!!!! - jej diagnoza - rumień zakaźny, samo przejdzie. "Lekko" się pomyliła, dziecko ma zaawansowane zapalenie płuc !!! Won kobieto, ziemniory zbierać podczas wykopków!

przychodzic do lekakarza z kaszlem lub katarem , to dopiero jest zenada.

przychodzic do lekakarza z kaszlem lub katarem , to dopiero jest zenada.

Jedna z nalepszych i najbardziej kompetentnych lekarek z jakimi miałam okazję się spotkać. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, odpowiedni czas poświęcony na przepadanie i zebranie informacji od rodzica. Gorąco polecam.

Nie polecam.Badała moją córkę,którą bolała pachwina tak,że nie mogła chodzić i Pani doktor stwierdziła rwę kulszową.Córka dostała leki,które obniżały ciśnienie,a po kilku dniach wynosiliśmy córkę z domu na rękach.Po podstawowym badaniu morfologii okazało się,że ma białaczkę.

jedyny Lekarz z prawidlowym podejsciem do pacjenta polecam Jozef D.

jedyny Lekarz z prawidlowym podejsciem do pacjenta polecam Jozef D.

Miło sympatycznie, zgodnie z oczekiwaniem

Miło sympatycznie, zgodnie z oczekiwaniem

jedna z najlepszych lekarzy jakich znam [ a znam ich naprawde duzo]

jedna z najlepszych lekarzy jakich znam [ a znam ich naprawde duzo]

Bardzo dobry lekarz, rzetelnie i kompetentnie wykonuje swoją prace,ma podejście do dzieci i widać, że lubi to co robi- więcej takich nam potrzeba!