lekarz Marzena Downar

2,6

Można mieć wiele zarzutów co do aktualności stosowanych schematów leczenia, pogłębiania diagnostyki w oparciu o wyniki laboratoryjne oraz stosowania profilaktyki w różnych grupach wiekowych.

Tragedia. Na grypę przepisała antybiotyk. Stan dziecka pogorszył się. Lekarze we Wrocławiu byli zdziwieni takim rażącym błędem. Nie polecam nikomu. Lepiej iść do ogólnego z dzieckiem niż do takiego pediatry. A podobno "primum non nocere"

Najgorszy lekarz jaki mnie przyjął, wpisała mi antybiotyk po którym temperatura z 38,8 podskoczyła mi do 40,1 w dodatku nie przeprowadziła wszystkich badań jaki powinna przeprowadzić. Jak by tego było mało to spóźniła się do pracy i ma wyleczenie ciężkiej choroby dała 4 dni zwolnienia lekarskiego.

Zdecydowanie i stanowczo NIE dla tej kobiety!!!!! - jej diagnoza - rumień zakaźny, samo przejdzie. "Lekko" się pomyliła, dziecko ma zaawansowane zapalenie płuc !!! Won kobieto, ziemniory zbierać podczas wykopków!

Nie polecam.Badała moją córkę,którą bolała pachwina tak,że nie mogła chodzić i Pani doktor stwierdziła rwę kulszową.Córka dostała leki,które obniżały ciśnienie,a po kilku dniach wynosiliśmy córkę z domu na rękach.Po podstawowym badaniu morfologii okazało się,że ma białaczkę.

o.k dla ludzi i dzieci wszystko o.k polecam

o.k dla ludzi i dzieci wszystko o.k polecam

Bardzo dobry lekarz, rzetelnie i kompetentnie wykonuje swoją prace,ma podejście do dzieci i widać, że lubi to co robi- więcej takich nam potrzeba!

przychodzic do lekakarza z kaszlem lub katarem , to dopiero jest zenada.

przychodzic do lekakarza z kaszlem lub katarem , to dopiero jest zenada.

po wieczornym przyjeciu w szpitalu stwierdziła ze nie powinnam z dziecmi tam przychodzic z kaszlem...beznadziejna,wogule nie powinna tam pracowac i przyjmowac pacjentów .ludzi na za nic!

Jedna z nalepszych i najbardziej kompetentnych lekarek z jakimi miałam okazję się spotkać. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, odpowiedni czas poświęcony na przepadanie i zebranie informacji od rodzica. Gorąco polecam.