Pediatra Legnica

Kościuszki 46 (wejście od Grunwaldzkiej)
59-220 Legnica

Bardzo dobry lekarz,mimo iż nie jesteśmy z Legnicy to za każdym razem będę jeździć z córką do pana doktora,gdyż jest godny zaufania i wiem,że dziecko jest w dobrych rękach

Saperska 18a
Legnica

Polecam kazdemu tego lekarza jest bardzo dobrym i milym lekarzem!!
Opinia dodana przez: Karolina25

ul. Stefana Okrzei 14a
59-220 Legnica

Profesjonalna obsługa pacjenta. Nie interesuje sie tym od czego nie jest lekarzem. Co uwazam za plus. Bardzo miła.
Opinia dodana przez: Krzysztof S.

Różana 5
59-220 Legnica

Bardzo dobry lekarz, stawia prawidłowe diagnozy. Po kilkunastu latach regularnych wizyt moje dzieci nareszcie przestały chorować. Pełny szacunek dla Pani Doktor. POLECAM

Okrzei 4/6

Lekarz świetny.
Ale organizacja pracy w placówce zostawia wiele do życzenia.
Może rozdzielić przyjmowanie dzieci i dorosłych??? A konkretnie starsze Panie, które, przesiadują w gabinecie około kwadransa!!!
Albo wprowadzić rejestrację godzinową???
Bo ostatnio spędziłem z chorym dzieckiem 4 godziny w kolejce.
Opinia dodana przez: Krzysiek

Traugutta 10 / 3
Legnica

Taki powinien byc kazdy lekarz. Moj synek był pacjentem p. doktor. Zawsze byla usmiechnieta, profesjonalna. Tlumaczy doskonale na czym polega choroba, wskazuje zalecenia. Zawsze odpowiada na kazde pytanie. Rozwiewa wszelkie watpliwosci a to mlodym rodzicom najbardziej potrzebne.

lekarz Bożena Kaszewska

Pediatra, Neurolog dziecięcy

Gałczyńskiego 25 lok. 2
59-220 Legnica

To, co uderzyło mnie podczas pierwszej wizyty u Pani Doktor ( pacjent: syn, lat 6, cel porady: uporczywe ,nagłe bóle głowy w części potylicznej głowy) to niemal "matczyne", troskliwe, zajęcie się naszym problemem. Mimo nawału zajęć Pani doktor Kaszewska ZAWSZE znajdywała dla nas czas, obszernie objaśniając metody leczenia, nasze ( mojej partnerki i moje również ) obawy. Cierpliwość, profesjonalizm, wspaniałe podejście do dzieci - tak w skrócie mogę opisać Panią ...
Opinia dodana przez: Furiatto40

gabinet
legnica
59-220 Legnica

Pani doktor Zofia Stempak- Pyrkosz.
Moja mama do niej chodziła ze mną i moim bratem od najmłodszych naszych lat.
Teraz ja chodzę ze swoim synkiem i nie wyobrażam sobie gdyby miało jej zabraknąć.
Świetna pani doktor dla dzieci. Przyjmuje w przychodni na ulicy Libana.
Rozwieje każde moje wątpliwości. Zawsze dobrze doradzi. Dzięki jej poradom synek rzadko choruje. Nie wciska antybiotyków - to jest ostateczność. Chętnie kieruje na dodatkowe badania.
Można ...

Piekarska 7 lok. 314
59-220 Legnica

Znam doktora od 20 lat-jestem zadowolona z leczenia . Dziwi mnie tylko że nikt z komentujących nie podpisuje swoich opinii.Polecam doktora małym i dużym.
Pozdrawiam
Ewa
Opinia dodana przez: ewa

praktyka prywatna pediatria
Mieszka I
59-220 Legnica

Pani doktor Marzena Kowalczyk-Barańska jest lekarzem bardzo wnikliwym. Do pacjentów - zarówno do dzieci, jak i do osób dorosłych, ponieważ jest również lekarzem rodzinnym - podchodzi z dużym zaangażowaniem. Nie tylko leczy objawy choroby, ale niezmordowanie szuka jej przyczyn, będąc żywo zainteresowaną wyleczeniem pacjenta. Jest przy tym zarówno rzetelna i konkretna, jak i delikatna. Pani doktor ma wspaniałe i bardzo życzliwe podejście do ludzi i już sama rozmowa z Nią ...

Pediatrzy w Legnicy