lekarz Małgorzata Figiela-Rutka

2,7
2,5
2,4
2,6

Stanowczo nie polecam, zero jakiej kolwiek pomocy, po rozpoczęciu odczulania nasiliły się objawy alergii, pani ,,doktor" na objawy jakie się pojawiły nie zareagowała w żaden sposób, zwiększała dawkę co jeszcze pogarszało sytuację, objawy zapalenia skóry nasilało się, wysypka, świąd skóry który powoduję otwarte rany, do tej pory nie mogę wyleczyć skóry, oczywiście zakończyłem leczenie u tej pseudo lekarki, jeżeli zastanawiasz się jakiego alergolaga wybrać to na pewno nie tego, DRAMAT DRAMAT DRAMAT

Byłam na wizycie z rocznym dzieckiem. Stwierdzono astmę oskrzelową dziecko dostało lek i jak wszytko jest już dobrze. Konkretna, miła osoba. Polecam.

Nie polecam tego lekarza!!! Opryskliwa, nie wysłucha,co nie usłyszy to dopowie robiąc z pacjenta idiote. Jeśli dziecko ma allergie pokarmową , lub nietolerancję to Pani doktor uważa ,że ono jest zdorwe !! ozdrowiało na owej wizycie :D wymioty, biegunki, atopowe zapalenie skóry, kaszel , trudnośći w oddychaniu to przecież nie zagrożenie życia to nic takiego według PANI DOKTOR dziecko 9mc nie musi przecież pić mleka. Może Pani Rutka zaproponuje mi abym poiła dziecko kawą lub colą. Ta kobieta nie potrafi ocenić czy dziecko ma alergię czy nietolerancję, ponieważ ma problem ...

Nie polecam tego lekarza!!!
Opryskliwa, nie wysłucha,co nie usłyszy to dopowie robiąc z pacjenta idiote. Jeśli dziecko ma allergie pokarmową , lub nietolerancję to Pani doktor uważa ,że ono jest zdorwe !! ozdrowiało na owej wizycie :D wymioty, biegunki, atopowe zapalenie skóry, kaszel , trudnośći w oddychaniu to przecież nie zagrożenie życia to nic takiego według PANI DOKTOR dziecko 9mc nie musi przecież pić mleka. Może Pani Rutka zaproponuje mi abym poiła dziecko kawą lub colą. Ta kobieta nie potrafi ocenić czy dziecko ma alergię czy nietolerancję, ponieważ ma problem ze swoją osobowością i zbyt dużym mniemaniem o sobie!

STANOWCZO ODRADZAM - DRAMAT. Tego sie obawiałam przed wizytą pierwszą- po lekturze opinii tej pani. Totalna ignorancja, nawet na wyraźną prośbę o wytłumaczenie problemu- sarkazm, irytacja, złość w oczach że ...chyba beszczelnie drążę temat i ...zabieram chyba czas. TA PANI JEST CHYBA Z INNEJ EPOKI (PRL :) , to sie nie miesci w głowie, że tak można traktować pacjentów. Droga pani - pani szkaluje też swoj zawód, ja już dawno nie słyszałam o takim podejściu lekarza do pacjenta. Szkoda ze nie "przygotowałam sie" a miałam zamiar, nagrac pani wizytę, i ...

Totalna ignorancja, nawet na wyraźną prośbę o wytłumaczenie problemu- sarkazm, irytacja, złość w oczach że ...chyba beszczelnie drążę temat i ...zabieram chyba czas. TA PANI JEST CHYBA Z INNEJ EPOKI (PRL :) , to sie nie miesci w głowie, że tak można traktować pacjentów. Droga pani - pani szkaluje też swoj zawód, ja już dawno nie słyszałam o takim podejściu lekarza do pacjenta. Szkoda ze nie "przygotowałam sie" a miałam zamiar, nagrac pani wizytę, i ludzie obejrzeliby to w np.Youtubie, przecieraliby oczy z niedowierzeniem. Ale co sie odwlecze....
Raz jeszcze ODRADZAM STANOWCZO, SZUKAJCIE K0GOKOLWIEG INNEGO NIŻ TĄ "PANIĄ" (nie powiem lekarz, bo mi nie przejdzie przez gardło)

Po każdej wizycie u tej lekarki czuję się niedoinformowana. Łaskę robi odpowiadając na pytania a nie ma mowy żeby sama zaczęła informować pacjenta o jego chorobie. Oczywiście dobrze ktoś napisał,że jest arogancka. Nie polecam jej.

Krótko mówiąc "DRAMAT".Można by było wiele argumentów przytoczyć. Pani dr totalnie olewa pacjenta. Łaskawie umówiła mnie na testy gdy żadne leki nie pomagały, lecz nie poinformowała że wcześniej trzeba przestać brać przepisane przez nia leki. W zwiazku z czym człowiek nadal sie męczy a testy przesuniete za miesiąc. Kazała przestrzegać diety - w sumie wyszło że nie ma co jeść. Kompletny brak kompetencji. Po wizycie płakać się chce.

Pani doktor leczyła moje dziecko około 7 lat, mimo okresowo nasilających się objawów ze strony górnych dróg oddechowych nigdy nie zrobiła spirometrii, przez wszystkie lata był jeden zestaw leków, bez względu na to czy one pomagały czy też nie. Ostatnio zmieniłam lekarza i teraz naprawdę jestem zadowolona z efektów leczenia. Uważam, że Pani doktor podchodzi do pacjentów od niechcenia.

TEJ PANI JUZ DZIEKUJEMY!!!!!TRAGEDIA. KIEDYS LECZYLA MNIE A TERAZ MOJE DZIECKO. JEST TO KOMPLETNIE NIEDOUCZONA LEKARKA, LECZY METODA PROB I BŁEDÓW. OBSLUGA W PRZYCHODNI NIE KOMPETENTNA-TRAKTUJA KLIENTA JAK ŚMIECIA. SAM LEKARKA BARDZO NIE MIŁA,WYNIOSŁA-CO TO NIE JA. LEPIEJ ISC DO SZPITALA LUB DO OSRODKA W KARPACZU POJECHAC NIZ TAM MARNOWAĆ CZAS!!!!!!PRZESTRZEGAM!!!!!

jestem po wizycie z 3 mies. dzieckiem u Pani doktor. Dziecko skierowane przez pediatrę z alergią na mleko i atopowym zapaleniem skóry. Dziecko miało bardzo poważne zmiany skórne, gdy było karmione mlekiem HA oraz piersią. Po weliminowaniu przeze mnie nabiału i wprowadzeniu dodatkowo Bebilon pepti zmiany zaczęly ustępować. O tym fakcie poinformwałam pania doktor. Mimo tego lekarka stwierdziła, że sądzi że dziecko nie ma alergii na nabiał a jedynie samoistne AZS!!!. Nie przepisała żadnych leków, maści, ograniczeń w diecie itp. Maść robioną w aptece przepisał nam pediatra i zaproponował kosmetyki z emolientami, wytłumazcył rżnicę pomiędzy poszczególnymi rodzajami mleka. Od pani alergolog niestety takich informacji nie dostałam, miałam za to wykład na te,mat cen mleka, który miał na celu poinformowanie mnie,że mleko na receptę mi się nie nalezy, bo stać mnie na płacenie za puszkę 22zł- skoro zależy mi na zdrowiu dziecka. Dodatkowo zostałam zadziwiona stwierdzeniem, że matka karmiąca w zasadzei nie musi uważać na to co je, bo wszytsko pojawia sie w mleku w bardzo przetworzonej postaci, hmmm,po co wiec pisze się o konieczości uważania na niektóre alergizujące pokarmy. Generalnie nie dowiedeziałam sie nic, wiecej informacji mozna uzyskać w gazetach i telewizji śniadaniowej. Być może dla starszych dzieci to dobry lekarz, dla niemowlaków nie polecam.

chodziłem do pani doktor przez 5 lat i nigdy nie miałem większych zastrzeżeń :)

chodziłem do pani doktor przez 5 lat i nigdy nie miałem większych zastrzeżeń :)