lekarz Marzena Kardaś

1,1
1,1

Boże drogi, co to za straszny człowiek. Wylała na mnie swoje frustracje za nic podczas badania, słyszała ją cała poczekalnia. Pani, która miała wejść po mnie, była blada, jak ściana po moim wyjściu z gabinetu. Na badanie wchodzisz ze schorzeniem fizycznym, a wychodzisz dodatkowo z traumą.

Na badanie wchodzisz ze schorzeniem fizycznym, a wychodzisz dodatkowo z traumą.

Bardzo niemiła osobą traktująca ludzi jak przedmioty bez empatii nie przygotowana do badania dokumentację przegląda w trakcie badania

Lekarz nie miły ,równa Człowieka z błotem. Jeśli ma ktoś problem ze zdrowiem to proszę omijać tego lekarza szerokim łukiem

Spoko pani doktor Stwierdziła że skoro mam niesprawna nogę (złamanie kostki i poszarpany Achilles) to i tak jestem zdrowy bo mogę zmienić pracę i pracować tylko rękami Brawo Dzięki takim ludziom w Polsce nie ma bezrobocia Glapinski Służby Zdrowia

Słaby lekarz. Zdiagnozowaną mam zakrzepicę żyły powierzchniowej, (potwierdzone badaniem USG dopplera) a pani Kardaś poleciła mi robienie okładów z Rivanolu. Po prostu żart - jakieś nowe metody leczenia zakrzepicy.

Pani doktor jest arogancka,nieuprzejma.Traktuje pacjenta jak człowieka drugiej kategorii. Lekceważy problem,nie tłumaczy pacjentowi. Zdecydowanie zły człowiek na złym miejscu. Szkoda zdrowia ,czasu i pieniędzy.

nie polecam tego lekarza słabe kompetencje złe podejście do pacjenta skoda czasu i pieniędzy)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

nie polecam tego lekarza słabe kompetencje