dr n. med. Marzena Konopko

Gastrolog

Pani Marzena Konopko jest niezwykłym lekarzem, specjalista z zakresu gastrologii. Byliśmy u Niej na kolonoskopii. Nie jest to przyjemne badanie i zarówno ja i jak i maz bardzo się go obawialiśmy. Tak naprawdę nasze obawy były bezpodstawne. Pani doktor przeprowadziła je profesjonalnie , z należyta kultura i estymą, co obecnie jest niespotykane. Po badaniu omówiła z nami jego wyniki w sposob zrozumiały i przystępny. Mogę z pełna świadomością powiedzieć , ze to badanie uratowało nam życie. Teraz wiem, ze nie należy zwlekać z badaniami profilaktycznymi. Trzeba głośno o nich mowic naszym znajomym i bliskim. Bardzo dziękujemy Pani doktor.

Witam wszystkich i chcialbym sie podzielic opinia o pani doktor, w Augustowskiej przychodni przeszłem badanie gastroskopii i kolonoskopii które wykonała pani doktor, to bylo moje pierwsze badanie tego typu wiec troche sie bałem jak to bedzie , tym bardziej ze kilku moich znajomych opowiadalo mi wczesniej przebieg takich badan i nie były to przyjemne przezycie . Na szczescie nie mieli racji , lub byli u niewlasciwych lekarzy, pani dr, Konopko byla bardzo profesjonalna i delikatna w swoim dzialaniu , gastroskopii nawet nie pamietam , a przebieg kolonoskopii ogladalem na ekranie ...

Witam wszystkich i chcialbym sie podzielic opinia o pani doktor,
w Augustowskiej przychodni przeszłem badanie gastroskopii i kolonoskopii które wykonała pani doktor, to bylo moje pierwsze badanie tego typu wiec troche sie bałem jak to bedzie , tym bardziej ze kilku moich znajomych opowiadalo mi wczesniej przebieg takich badan i nie były to przyjemne przezycie . Na szczescie nie mieli racji , lub byli u niewlasciwych lekarzy, pani dr, Konopko byla bardzo profesjonalna i delikatna w swoim dzialaniu , gastroskopii nawet nie pamietam , a przebieg kolonoskopii ogladalem na ekranie tv, wszystko przebiegalo kompletnie bezbolesnie i w bardzo przyjemnej atmosferze, ktora tworzyły panie pomagajace w badaniu , podczas zabiegu mialem wyciete cztery polipy , nie były one wielkie dlatego ze poszedłem na badanie wczesniej , gdybym poczekal jeszcze kilka lat jak twierdzila Pani doktor mogło by to skonczyc sie nowotworem , a tak jest wszystko w porzadku . Dlatego bylo to tak wazne badanie poniewaz mozliwe ze uratowalo mnie przed powazna chorobą, bardzo polecam profesjonalizm pani doktor i przekazuje apel do wszystkich ktorzy maja problemy żołądkowe zeby sie badać jak najwczesniej bo moze to ustrzec nasz wszystkich przed bardzo powaznymi konswkwencjami . Goraco pozdrawiam i polecam .

Pelen obaw udalem sie na kolonoskopie do Pani dr. Konopko,calkowicie nie potrzebnie poniewaz wszystkoo odbylo sie szybko, sprawnie i w pelnym komforcie.Po badaniu Pani dr. Konopko przekazala mi wszelkie spostrzezenia wzgledem badania i wytyczne co do dalszego leczenia.Polecam gabinet Pani dr. Konopko wszystki ktorzy z tych lub innych powodow sie jeszcze wahaja,nie zwlekajcie zycie jest tylko jedno.Pani dr. Konopko i jej zespol stanowia w pelni profesjonalny team .Dziekuje i wszyskim polecam.

Z przyjemnością mogę polecić Panią doktor, rzetelne oraz fachowe podejście do pacjenta z czego jestem bardzo zadowolony. Polecam :)

Pani doktor jest nie tylko wspaniałym specjalistą, ale również ciepłą wspaniałą osobą, potrafi dokładnie wytłumaczyć jak radzić sobie z chorobą i co robić żeby zminimalizować jej skutki. Każda wizyta w Pani doktor Marzeny Konopko to przyjemność.