lekarz Marzena Mazur

2,4
1,9
2,6
1,8

Pani doktor wykazała się ogromną cierpliwością do mojego małego, nie współpracującego pacjenta :) udało się zrobić szczegółowe badanie. Do tego zwróciła uwagę na dwie przypadłości, niezwiązane z wizytą kardiologiczna, za co bardzo dziękuję, bo podjęliśmy odpowiednie kroki. Bardzo dziękuję za poświęcony czas

Dnia 03.01.2023, udałam się z córką do kardiologa podobno dziecięcego, ale Pani doktor Marzena Mazur, raczej nie lubi pracować z małymi pacjentami, a na pewno nie ma do nich odpowiedniego podejścia. Pani doktor stwierdziła lekkie zaburzenie pracy serca u córki, bez żadnego wywiadu ze mną rozmowy z córką (8lat) zaczęła mówić do dziecka, że źle się odżywia, że nie je warzyw i przyjmuje za mało białka i na pewno je za dużo słodyczy, mówiła to bezpośrednio w bezczelny sposób do małego pacjenta. Córka robiła tylko wielkie oczy i płakała leżąc na kozetce, ponieważ sama zwraca uwagę na to co je i interesuję się zdrową żywnością, ,trenuje gimnastykę, ćwiczy dodatkowo w domu, jest bardzo wysportowana, a Pani stwierdziła, że córka nie ma żadnych mięśni.

Kiedy powiedziałam, że jestem bardzo zaskoczona tym co mówi, nawet nie chciała mnie wysłuchać jak wygląda żywienie w naszym domu. Nie próbowałam dyskutować, ponieważ martwiłam się o spanikowaną córkę i chciałam jak najszybciej stamtąd ją zabrać.

Pani miała problem z wykonaniem badań, twierdząc, że to wina córki, ponieważ jest spięta, ciągle to powtarzając, nie radząc sobie z aparatem do badania. Dziecko po wizycie czuło się bardzo winne.

Dziś byłam z córką i wyszłam zachwycona zarówno podejściem, stylem bycia jak tez fachowością i całościowym (nie jedynie kardiologicznym) podejściem do pacjenta. Przeżyłam szok widząc te opinie. Polecam, dla mnie genialny li przesympatyczny lekarz.

Pani każdemu pacjentowi mówi że ma otyłość (chudym pacjentom). Nie polecam Jest bardzo nieprofesjonalna

Pani każdemu pacjentowi mówi że ma otyłość (chudym pacjentom). Nie polecam
Jest bardzo nieprofesjonalna

Pani doktor kompletnie minęła się z powołaniem. Idąc z 11 miesięcznym dzieckiem do specjalisty dziecięcego w szpitalu dziecięcym liczyłam na fachowe podejście oraz kompetenta kobietę do współpracy z takim małym szkrabem . Pani doktor była nieprzyjemna ,bez podejścia do dzieci, za grosz empatii oraz nieuprzejma . Niestosownie reagowała na płacz dziecka. Wyszłam z wizyty bez wiedzy po która przyszłam za to usłyszałam ,że moje dziecko jest rozpieszczone oraz z powodu histerii dziecka nie można było wykonać badania.

Lekarka nie ma podejścia do dzieci. Jest bardzo nie miła i krzyczy. Córka mając wymiary książkowe usłyszała, że ma dużą nadwagę, wręcz otyłość. Bardzo przestrzegam przed tą lekarką. Nie polecam.

Niestety nie polecam i bardzo przestrzegam przed tą Pania. Trafiliśmy do Pani doktor z 2 miesięczna córeczka, u której pediatra wykryła silne szmery na sercu. Po badaniu echokardiograficznym Pani doktor wykryła niewielka wadę rozwojowa zapewniając, że jest to normalne i zanika wraz z wiekiem dziecka. Zaleciła kontrolę za 3 miesiące. Niestety po dwóch tygodniach trafiliśmy z córką do szpitala na oddział kardiologiczny, gdzie specjaliści stwierdzili duża wadę wrodzona serca, 7mm ubytek w przegrodzie międzykomorowej, niedomykalność zastawki i nadciśnienie płucne. Ostatecznie córka w wieku 6 miesięcy przeszła operację serca. Nie rozumiem jak tak, wydawałoby się, doświadczony lekarz mógł postawić tak mylną diagnozę, przeoczyć tak duża wadę i uśpić czujność rodzica. Mam świadomość, że kolejki do specjalistów są długie, a na wizytę u do dobrego kardiologa, nawet prywatną, trzeba czekać bardzo długo, ale proszę się kilka razy zastanowić przed wizytą u tego lekarza.

Miałam niestety tą nieuprzejmość być u pani doktor mazur na wizycie z nastolatką. Dziewczyna, która tydzień wcześniej na bilansie u pediatry uzyskała informację, że ma wymiary książkowe i powinna być modelką, u pani dr Mazur usłyszała po rozebraniu się, że ma nadwagę i powinna schudnąć bo na brzuchu ma 4 cm tłuszczu. Pani doktor, której wygląd i estetyka pozostawia wiele do życzenia (brud za paznokciami i włosy) swoją tuszą nie będąc autorytetem w kwestii oceny wyglądu, zwraca uwagę wrażliwej nastolatce w sposób pozostawiający wiele do życzenia. Podczas badania i nacisku ...

Podczas badania i nacisku żeber, kiedy córka powiedziała, ze ją boli, usłyszała, że ma nerwicę i powinna się leczyć.
Sposób podejścia fatalny i pozostawiający rodzica w skutkach płaczącej nastolatki, przestrzegam, jeśli możecie Państwo dokonać wyboru innego lekarza to szukajcie dalej.

Bardzo nieprzyjemna wizyta. Pani doktor nieuprzejma, zerowe podejście do dziecka. Synek był zestresowany i zaczął płakać prze badaniem. Pani Mazur zagroziła ze jak się nie uspokoi " przyjdzie Pan z Worem" i go zabierze- dwulatkowi! a tak w ogóle to mamy go trzymać bo nie ma czasu. Podczas badania dostaliśmy mnóstwo reprymend, za to ze syn ma gazy przez co nic nie widać ( serca? ) i że chyba je tylko czekoladę a powinien co najmniej 1 kg warzyw dziennie...To ma być kardiolog dziecięcy? zmieniamy lekarza, wizyty u tej pani są za bardzo stresujące dla całej naszej rodziny.