lekarz Marzena Tłuchowska-Grygierczyk

2,7
2,7

Przychodnia wiecznie pusta. Lekarka siedzi na zapleczu obrażona że musi pracować. Może czas przejść na emeryturę?

Pani doktor jest osobą wymagającą,głośną,ale co do leczenia to nie mam nic do zarzucenia,szybkie terminy badań u mojego syna pomogły w dalszej diagnostyce,pani doktor drążyła tak długo temat i jej diagnoza sprawdziła się.Syn jest po operacji głowy,rokowania dobre,bardzo dziękujemy i do zobaczenia na wizycie kontrolnej.

Jestem bardzo zadowolona z badania u Pani doktor,szybkie badanie USG/OCT/POLE WIDZENIA,wszystko w tydzień gdzie na te badania czeka się w innych placówkach miesiącami,szybka i trafiona diagnoza,uratowała moje oko. Bardzo dziękuję i polecam Panią doktor.

Miałem zlecone badanie przez Dr Grygierczyk więc się zapisałem. O dziwo termin szybki ale młody lekarz robiący badanie USG bez poczucia czasu. Spóźniony i nawet nie starał się nadgonić tempa. Byłem wpisany na 16:30 a do gabinetu wszedłem 18:50. Od pacjentów usłyszałem że jest to notoryczne. Pani Doktor Może warto zwrócić uwagę lekarzowi o spóźnienia? Nie oceniam kompetencji pani doktor bo byłem jedynie na jednej wizycie ale chciałem zwrócić uwagę na powtarzający się problem.

Lekarz bez podejścia do dzieci. Pierwszy i ostatni raz. Unikajcie tej lekarki. Ze wszystkiego robi problemy i przyjmuje rutynowo.

Dokładnie wykonane badania i super fachowo wytłumaczone wyniki. Bałam się wizyty po opiniach jakie znalazłam w Internecie ale niepotrzebnie. Pełny profesjonalizm.

Polecam Panią Marzenę. Ostatnie co można o niej powiedzieć to to że jest złym człowiekiem. Zawsze mogę liczyć na jakąś poradę ze strony pani doktor. Gdy miałem ból oka pilnie zostałem przyjęty w ramach funduszu.

W kategorii „uprzejmość” powinna być możliwość dodania zero „gwiazdek”. Pani Marzena powinna najpierw ogarnąć swoje sprawy prywatne i wewnętrznie się wyciszyć (może jakiś urlop albo L4), a dopiero potem brać się za badanie ludzi. Bardzo negatywną otoczkę robi pani wokół siebie, że aż zniechęca do przychodzenia.

Pani Marzena wyjątkowo niesympatyczna osoba. Od wejścia niepotrzebne krzyki o maseczki. Podczas doboru okularów nie pozwoliła zsunąć maseczki pod nos co skutkowało zaparowanymi szkłami. Wizyta rutynowa. Nie powiadomiła mnie nawet czy ciśnienie w oczach mam dobre, ale co się spodziewać jak wizyta trwała 5 minut .

Nikomu nie polecam tej przychodni. Miałem nieprzyjemność być na dwóch badaniach. Pierwsze to badanie ogólne gdzie Pani doktor mnie zbyła i kazała się zapisać na badanie do Pana doktora i to zrobiłem. Panie z rejestracji mnie zapisały i termin o dziwo był szybki ale i tu się zaczyna z górki. Kazano mi przyjść o 17 a do gabinetu wszedłem o 19.20 a Pan doktor prowadząc badanie patrzył w telefon oraz dwa razy wychodził z gabinetu. Jednym słowem nie był skupiony na badaniu. Po 2,5 godzinnym opóźnieniu siedziałem w gabinecie raptem 10 minut. Więcej nie przyjdę w to miejsce a chciałem tylko dobór okularów zrobiony przez lekarza.