lekarz Marzena Żaboklicka

Psychiatra

Specjalista w pełnym tego słowa znaczeniu.Polecam rodzicom dzieci wymagających konsultacji psychiatrycznej. Leki wprowadzane są tylko wtedy kiedy jest to niezbędne.

Totalnie nie polecam. Pani doktor nie podeszła do mojego problemu tak jakbym się tego spodziewała. Leki, które mi przepisała tylko pogorszyły mój stan. Kiedy ją o tym poinformowałam nie usłyszałam nic konkretnego, jedynie "aha". Przyszłam tam w stanie depresyjnym i z nerwicą lękową. Oczywiście pani doktor nawet nie powiedziała co mi jest! Dopiero inny psychiatra do zdiagnozował. Rozmawiała ze mną marne 10-15 minut. Nigdy więcej już do niej nie wrócę i stanowczo odradzam.

Zdecydowanie polecam. Naprawdę dobra lekarka.

Zdecydowanie polecam. Naprawdę dobra lekarka.

Teraz czuję sie dobrze, przed leczeniem miałem wrazenie jakiegoś koszmaru. Pierwsza wizyta była bradzo trudna, to była ostatnia deska ratunku, bo wszyscy zawiedli. Mama zaproponowała psychitrę, ja stwierdziłem, ze nie jestem chory psychicznie. Zbyt długo zwlekałem, a okazało sie, ze była to najwspalnialsza wizyta u lekarzy. Mam wrazenie, ze nie leki pomogły, bo juz po wizycie czułem sie wazniejszy, zauważony i nastrój mi sie poprawił, leki oczywiscie dopełniły reszty. Kocham mame za podpowiedź.

Nie znam lepszego lekarza!, postawiła mnie na nogi z choroby afektywnej dwubiegunowej i żyje mi się dobrze żeby nie powiedzieć za dobrze.

Jest to pani doktor której warto powierzyć swoje sprawy aczkolwiek ja po kolejnej zmianie leków nie czuję poprawy i teraz zamierzam zmienić lekarza

Pierwsza wizyta i pomimo stresu, rozmowa bardzo przyjemna. Mogłam się otworzyć i opowiedzieć o wszystkim. Na pewno nie była to moja ostatnia wizyta u Pani doktor. Wydaje mi się, że potrafi pomóc. Na pewno wzbudza zaufanie i potrafi słuchać, sprawie wrażenie osoby bardzo sympatycznej, potrafi rozmawiać.

Bardzoo fajna Pani dokor. Polecam ją.! Pomogła mi wtedy kiedy byłam na dnie. Pierwsza rozmowa była bardzo fajna, mila atmosfera...tylko troche malo czasu. ale i tam bardzoo dobrze Pani Dokotor podeszla do mojej choroby.! Swietnaa Panii;)*

Przez tyle lat nikt nie umiał zdiagnozować choroby! Nareszcie spotkałam lekarza, który pomaga rozwiązać problem mojego syna. Jest kompetentna, wzbudza zaufanie. Szkoda, że ze względu na dużą ilość pacjentów nie możemy mieć częstrzego kontaktu.

Mimo że z tablicy informacyjnej w Ostrzeszowie wynika że Pani doktor jest specjalistą dziecięcym ( i faktycznie sporo dzieci tam chodzi) to jednak pomaga również osobom dorosłym. Przy rejestracji przez przychodnie Panie poinformowały mnie że na każdego pacjenta pani dr przeznacza 20 mon. Ja przy pierwszej wizycie byłam ponad 40 min.