lekarz Sylwia Szwedowska-Tarczyńska

Psychiatra

Pani doktor jest świetną specjalistką psychiatrii. Zawsze pomocna, nie zbywa pacjenta, przyjmie przed terminem pacjenta jeśli jest taka potrzeba. Bardzo kulturalna, miła osoba. Niektóre komentarze tu są idiotyczne pisane przez kogoś kto nigdy u tej Pani nie był (Pytałem ją o to) Przepisuje leki nowej generacji, gdzie wielu innych psychiatrów stosuje leki z lat 70tych. Serdecznie polecam Panią doktor.

Ja na wizycie u Pani doktor na maxa się zesrałem i zacząłem rzygać jej na biurko. Powiedziałem, że to objaw mojej nerwicy. Pani doktor zaleciła mi abym znalazł sobie żonę a najlepiej dwie. No i było bardzo fajnie. Polecam Panią doktor.

A ja jestem pewien , że pani doktor mnie kocha. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

A ja jestem pewien , że pani doktor mnie kocha.

Wspaniała lekarka! Poświęca pacjentowi tyle czasu ile potrzeba. Bardzo miła. Łatwo nawiązuje kontakt z pacjentem. Pecam tą lekarkę!!!

Pecam tą lekarkę!!!

Świetna lekarka,bardzo miła i lekarz z powołania.Czuć że na prawdę chce pomóc pacjentowi,słucha pacjenta.Byłam u niej parę razy na nfz i prywatnie,polecam.

Bardzo kompetentny lekarz. Pierwsza wizyta trwała niemal godzinę. Bardzo dokładny wywiad, ogromne zainteresowanie ze strony Pani doktor. Przy tym niezwykle miła, sympatyczna, z super podejściem do pacjenta.

zero zainteresowania pacjentem? to niby czym Pani doktor była zainteresowana podczas wizyty? to nie pisała osoba, co potrzebuje pomocy lekarza, bo na nienawiść ludzką leku jeszcze nie wymyślili. żeby wszyscy lekarze tacy byli,to wtedy i choroba niestraszna.pozdrawiam i wszystkiego dobrego.pacjent K.M.

Pani Doktor, to wspaniała kobieta. Wchodząc do gabinetu, już czuć pozytywną energię. Cała wizyta, to fachowa opieka pacjenta przez Panią Doktor. Naprawdę polecam, gdyż rzadko spotyka się takich lekarzy ;))) życzę Pani Doktor wszystkiego najlepszego !!!

Fantastyczna kobieta, piękna, inteligentna, a przede wszystkim bardzo miła i zaangażowana w podejście do pacjenta, jest lekarzem napewno z powołania, a przy tym z ogromną wiedzą. Bardzo polecam mi pomogła.

tak na dystans ,ciezko sie rozmawia ,czuc wyzszosc nad pacjentem a to przeskadza w kontakcie ,brakuje rozmow z samym pacjentem w celu podniesienia go na duchu i to nie tylko aby wesprzec ale o zrozumienie sytuacji w rodzinie i znaleaienie wspolnego rozwiazania problemu.