lekarz Sylwia Szwedowska-Tarczyńska

Psychiatra

Pani Doktor, to wspaniała kobieta. Wchodząc do gabinetu, już czuć pozytywną energię. Cała wizyta, to fachowa opieka pacjenta przez Panią Doktor. Naprawdę polecam, gdyż rzadko spotyka się takich lekarzy ;))) życzę Pani Doktor wszystkiego najlepszego !!!

zero zainteresowania pacjentem? to niby czym Pani doktor była zainteresowana podczas wizyty? to nie pisała osoba, co potrzebuje pomocy lekarza, bo na nienawiść ludzką leku jeszcze nie wymyślili. żeby wszyscy lekarze tacy byli,to wtedy i choroba niestraszna.pozdrawiam i wszystkiego dobrego.pacjent K.M.

wspaniały lekarz,słuchający wszystko to co ma do powiedzenia pacjent,jest prawdziwym człowiekiem,lekarzem z powołania-daria jarzębowska

poprzednia opinia została wystawiona przez kogoś, kto raczej nigdy nie był u tej lekarki na wizycie. same plusy wg mnie.

dosłownie brak słów nie polecam, o mały włos a straciła bym kogoś bardzo bliskiego przez tą panią ;doktor". Zero zainteresowania pacjentem i jego problemem