lekarz Marzena Zakrzewska

Nie polecam. Pani doktor jest nieprofesjonalna i po prostu niekulturalna. Chodziłam w życiu już do czterech ginekologów i tak boleśnie jeszcze nikt nie robił cytologii. Zadaje pytanie a gdy się na nie odpowiada przerywa, jakby sama wiedziała lepiej. Jest bardzo niemiła i mówi rzeczy, których lekarz nie powinien mówić.

Chodzę do pani doktor od 16 lat. prowadziła mi ciąże i asystowała przy porodzie. Nawet jak zdarzyło mi się pójść prywatnie NIE CHCIAŁA PIENIĘDZY! Dla mnie to Mama wszystkich mam :) a przy tym NORMALNY człowiek

Chodzę do Pani doktor Zakrzewskiej w miarę regularnie ale odkąd pojawiły się problemy ze zdrowiem to zaczęłam chodzić i do innego lekarza celem potwierdzenia diagnozy. Jak się o tym dowiedziała to zaczęła na mnie krzyczeć, że jak mogę podważać jej kwalifikacje z takim stażem. Nakrzyczała na mnie jak na małolatę. Jeśli przytakuje się Pani Zakrzewskiej to jest w porządku jeśli nie to zaczynają się problemy. Łatwo ją wyprowadzić z równowagi wtedy zaczyna krzyczeć. Muszę zmienić lekarza szkoda moich nerwów. Nie polecam. Nagminnie się spóźnia i trzeba zawsze na nią czekać.

Bardzo polecam Panią doktor:) To naprawdę miły, ciepły i pomocny człowiek. Kompleksowa obsługa, bardzo delikatnie wykonane badanie. w przypadku jakichkolwiek wątpliwości wszystko wytłumaczy, no i plus za to że nie kasuje studentek:D

Mam tylko jedno dziecko. Poród to bły horror.

Mam tylko jedno dziecko. Poród to bły horror.

Chodzę do pani dr Zakrzewskiej 15 lat , jest kompetentna , rzeczowa, uprzejma, była przy moich 2 porodach i choć obydwa porody były trudne cieszyłam się , że to moja ulubiona pani dr jest obok, zawsze trafnie i właściwie doradzała i pomagała podczas pobytu w szpitalu , jest godna zaufania.Polecam! ~ Iwona.

~ Iwona.

Nie będę mówić źle - po prostu rutyniara, po ojcu stanowisko, brak wysiłku. Najpierw jest strasznie źle, a potem okazuje się, że wszystko dzięki niej się świetnie zakończyło. Trochę straszy, trochę nie ma czasu (jak najszybciej urodzić) i na pewno lekceważy ból pacjentki (chyba wiadomo, że to boli?). Więcej empatii, bo w zbyt ważnych sprawach powierzamy się ginekologom!

pani dr Zakrzewska bardzo mi pomogla gdy bylam w ciąży. Miałam poważny problem z ciśnieniem i było ryzyko ze albo mnie albo mojemu dziecku grozi niebezpieczeństwo. Lecz dzięki pani dokror ja i moja córeczka czujemy się wspaniale. Dziękuje pani.

Masakra, ta kobieta żyje w ciągłym pedzie........ pedzie za pieniadzem. Mariusz Ciesla

POLECAM!!!Bardzo mi pomogła.Jak trzeba to pokrzyczy,konkretna,interesuje się pacjentką na oddziele,bardzo dobry lekarz,wzbudziła moje zaufanie.Wyrazy szacunku !!!