lekarz Marzena Zakrzewska

3,9
3,9
3,2
3,5

Chodzę do Pani doktor Zakrzewskiej w miarę regularnie ale odkąd pojawiły się problemy ze zdrowiem to zaczęłam chodzić i do innego lekarza celem potwierdzenia diagnozy. Jak się o tym dowiedziała to zaczęła na mnie krzyczeć, że jak mogę podważać jej kwalifikacje z takim stażem. Nakrzyczała na mnie jak na małolatę. Jeśli przytakuje się Pani Zakrzewskiej to jest w porządku jeśli nie to zaczynają się problemy. Łatwo ją wyprowadzić z równowagi wtedy zaczyna krzyczeć. Muszę zmienić lekarza szkoda moich nerwów. Nie polecam. Nagminnie się spóźnia i trzeba zawsze na nią czekać.

Chodzę do pani doktor od 16 lat. prowadziła mi ciąże i asystowała przy porodzie. Nawet jak zdarzyło mi się pójść prywatnie NIE CHCIAŁA PIENIĘDZY! Dla mnie to Mama wszystkich mam :) a przy tym NORMALNY człowiek

Zupełnie nie rozumiem, skąd wzięło się tyle pochlebnych opinii na temat tej pani. Moja niedawna wizyta (pierwsza i ostatnia), na którą zdecydowałam się właśnie po usłyszeniu takich opinii, była dla mnie najbardziej traumatycznym przeżyciem, jakie dane mi było przeżyć u lekarza. Być może jest kompetentna w swoim zawodzie - nie mnie to oceniać, natomiast jej kultura osobista pozostawia wiele do życzenia. Już na samym początku badania, odpowiadając na jej pytania, usłyszałam, że "mam tyle nie gadać, bo ją aż głowa boli i odpowiadać ściśle na jej pytania, bo to ona tu jest lekarzem". Usłyszałam również kilkakrotnie, że jestem "roszczeniowa i bezczelna" (wciąż nie rozumiem, na jakiej podstawie wystawiła mi taką etykietkę - chyba dlatego, że poprosiłam ją o skierowanie mnie na USG, nie pamiętałam nazwiska poprzedniego lekarza oraz - jak powiedziała - jestem chaotyczna i nerwowa w opisywaniu swoich dolegliwości). Nie chodzi zresztą o to, co mówiła ale w jakiej formie się do mnie zwracała. Wyszłam z tej wizyty w szoku. Jestem pacjentką, która przychodzi do lekarza z prośbą o radę, a to co otrzymuję, to niezrozumiała dla mnie agresja i, niestety, chamstwo (bo to już nawet nie była zwykła nieuprzejmość) - a to ostatnie nie usprawiedliwia nikogo, nawet najlepszego lekarza. Zdecydowanie odradzam.

Bardzo polecam Panią doktor:) To naprawdę miły, ciepły i pomocny człowiek. Kompleksowa obsługa, bardzo delikatnie wykonane badanie. w przypadku jakichkolwiek wątpliwości wszystko wytłumaczy, no i plus za to że nie kasuje studentek:D

Chodzę do pani dr Zakrzewskiej 15 lat , jest kompetentna , rzeczowa, uprzejma, była przy moich 2 porodach i choć obydwa porody były trudne cieszyłam się , że to moja ulubiona pani dr jest obok, zawsze trafnie i właściwie doradzała i pomagała podczas pobytu w szpitalu , jest godna zaufania.Polecam! ~ Iwona.

~ Iwona.

Nie każdy musi być zadowolony, ale czasem nie którzy oczekują opieki jak dzieci w przedszkolu. Ja chodząc do P. Zakrzewskiej od wielu lat,prowadziła trzy ciąże, a przy dwóch odbierała poród, nie odczułam, żeby była niesympatyczna czy opryskliwa. Była konkretna podczas porodu i żartobliwa po porodzie. I tak samo przebiegają wizyty i niej. Jeżeli coś czasem jest nie tak, bo się nie uśmiechnie to czy od razu trzeba tak krytykować, a czy my nie mamy gorszych dni.

Dzienki Pani doktór Zakrzewskiej moge wyrazic swoja opinie i cieszyć sie swoja zdrową córeczką.Podczas mojego porodu gdy mała sie urodziła nastąpił bardzo silny krwotok który mógł sie skonczyc bardzo żle ale dzięki szybkiej umięjętności i interwencji Pani doktór dostałam drugie życie i mogę byc tera ze swoja rodziną jednym słowem jest to naprawde cudowny lekarz i z całego serca polecam jestem naprawde wdzięczna Pani doktór za uratowanie mi życia POLECAM PACJĘTKA Z KNUROWA bASIA

Wspaniała kobieta, chodziłam do niej całą ciążę i nie tylko, mimo że miałam wiele kłopotów doprowadziła ciąże do końca i dziś jestem szczesliwa mamą.Jest bardzo odpowiedzialnym lekarzem, dba o pacjenta pod kazdym wzgledem, jest miła i sympatyczna. Polecam wizyty u pani doktor.

Pani doktor z całą pewnością robi wszystko,żeby pomóc każdej pacjentce!!chodzę do niej od wielu lat i moja córka też!Pomimo tego,że córka w ubiegłym roku poroniła nie zmieniła lekarza chociaż znajomi ją namawiali!!Ale przecież pani doktor nic nie zawiniła!!!!Może nie należy do osób wyjątkowo słodzących ale myślę,że to doświadczenie zawodowe i lekceważenie powagi sytuacji wielu kobiet to spowodowało!!!Jest bardzo przystępna i ludzka!!!!

pani dr Zakrzewska bardzo mi pomogla gdy bylam w ciąży. Miałam poważny problem z ciśnieniem i było ryzyko ze albo mnie albo mojemu dziecku grozi niebezpieczeństwo. Lecz dzięki pani dokror ja i moja córeczka czujemy się wspaniale. Dziękuje pani.