lekarz Masudur Rahman

Trafiłam na Pana dr siedem lat temu. Pobolewał mnie brzuch dołem. Chodziłam po różnych specjalistach i zawsze słyszałam tylko,że wszystko jest okey. Nic nie ma ! Kiedy wkoncu poleciła mi przyjaciółka pana dr. Po wizycie okazało się,że mam endometriozę i do operowania. Po op wszystko minęło. Dr wykonywał mi jeszcze dwie operacje po latach i były bardzo dobrze wykonane. Mogę polecić Pana Doktora.

Byłam operowana przez dr.Rahmana i jestem Jego pacjentką od kilku lat. Nie mam Mu nic do zarzucenia. Same plusy.

Trafiłam do Pana doktora na wypisie ze szpitala w Bolesławcu. Przez moje całe życie nikt nigdy nie zbadał mnie tak boleśnie, brutalnie, bez zachowania podstawowych zasad higieny Pan doktor do badania użył jednej rękawiczki i to na pół minuty. 30 min po badaniu byłam jeszcze obolała dodam, ze jestem w ciąży. Wiec moje zażenowanie, rozczarowanie i niechęć było jeszcze większe. Nie życzę nikomu takiego lekarza! Myśle, ze Pan doktor pomylił specjalizacje.

Masakra nie miły bada kobietę w ciąży jak świnię w rzeźni nic nie tłumaczy i krzyczy jakby był nie wiadomo kim...

bylam operowana przez lekarzaMasudur Rahman ,to lekarz z powolania bardzo mily wszysto dokladnie mi wytlomaczyl prze operacja bardzo mi pomogl .Balam sie tej operacji usuniecia macicy .z jego pomoca przeszlam operacje spokojnie bez stresu .Opiekowal sie mna po opercji wsszystko sie dobrze zagoilo bez powiklan .Czuje sie dobrze ,bardzo dziekuje za opieke przed i po operacji .Bardzo polecam lekarza Masudur Rahmana