mgr Mateusz Hajdyła

Fizjoterapeuta, Fizykoterapeuta, Rehabilitant

Bez zarzutu pod każdym względem. Z powołania. Patrzy kompleksowo. Wiedza, umiejętności i uprzejmość 😉

Mega POZYTYW dla PROFESJONALISTY i jego kadry :) Cudowni ludzie :) Przywracają do stanu fizycznej świetności i psychicznego komfortu :) Brak słów by opisać ich i podziękować za to: że SĄ i za to co ROBIĄ :) Pozdrawiam :)

Pan Mateusz to cudotwórca! Dzięki niemu mama z niedowładem ciała zaczęła normalnie funkcjonować! Chodzi i w końcu przestała zażywać tabletki przeciwbólowe! Pan Mateusz faktycznie eliminuje przyczyny schorzenia, a nie jak większość "łagodzi" ból na jakiś czas. Poza tym bardzo kompetentny a przy tym otwarty i radosny człowiek! Zdecydowanie polecam!!!

Poza tym bardzo kompetentny a przy tym otwarty i radosny człowiek!
Zdecydowanie polecam!!!

Rewelacyjny rehabilitant, z powołaniem. Zabiegi bardzo mi pomogły, miła odmiana po wielu innych wizytach u innych "specjalistów".

Fantastyczny młody człowiek który ukierunkowany jest na ustalenie przyczyny dolegliwości a nie tylko na zwalczanie objawów. Godny polecenia!

Kompetentny, niesłychanie ciepła i sympatyczna osoba, fizjoterapeuta z powołania. Korzystałam wcześniej z pomocy różnych fizjoterapeutów, ale dopiero Pan Mateusz pomógł mi z moimi bolącymi plecami.

Pan Magister ma "złote ręce", profesjonalne podejście do pacjenta, uśmiech i dobre słowo - Polecam! '

'

ten chłopak ma cudowne ręce dzięki którym sprawność wraca

ten chłopak ma cudowne ręce dzięki którym sprawność wraca

Wciąż poszukujesz "Fizjoterapeuta Bielsko-Biała"?

Rehabilitacja i medycyna sportowa
Nad Niprem 14
indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska
Nad Niprem 14
43-300 None
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medycyny Pracy s. c.
Powstańców Śląskich 8
Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lek. SPZOZ