dr n. med. Mateusz Mazurek

Stomatolog, Periodontolog

W 2016 roku uzyskałem tytuł doktora nauk medycznych na Uniwersytecznie Medycznym w Lublinie. Przedmiotem kierunkowym mojej pracy była chirurgia stomtologiczna. W 2020 roku zakończyłem szkolenie specjalizacyjne na Uniwersytecie Jagielońskim oraz zdałem egzamin państwowy uzyskując tytuł specjalisty periodontologii. Obecnie intensywnie poszerzam swoją wiedzę w dziedzinie ortodoncji. W codziennej pracy planuje leczenie chirurgiczne, periodontologiczne oraz ortodontyczne.

Lekarz jakich mało w Tarnowi, miły i sympatyczny młody lekarz. Podchodzi do każdego pacjenta indywidualnie, tłumaczy wszystko co robi. Jest bardzo delikatny i uprzejmy. Polecam tego lekarza wszystkim moim znajomym :)

Świetny dentysta! Indywidualne podejście do pacjenta, miła atmosfera, a co najważniejsze precyzja i dokładanie starań aby leczenie było na jak najwyższym poziomie. POLECAM!