dr Maurycy Jakubiec

Chirurg ogólny

3,9

Taki właśnie powinien być chirurg.Profesjonalista.Pierwszy raz nie czułam strachu podczas zabiegu(usunięcie żylaków).Dziękuję Panie Doktorze.

Operacja przepukliny. Super fachowiec przestrzegający procedur medycznych. Powrót do zdrowia błyskawiczny bez środków znieczulających. Rana bardzo ładnie zszyta i sucha. Powrót do normalnego funkcjonowania (bez podnoszenia ciężarów) po tygodniu od zabiegu. Można jeżdzić samochodem bez obaw.

od kilku lat korzystam wraz z moją rodziną z usług Tego lekarza mój mąż zawdzięcza mu zdrowie a może nawet życie jest lekarzem z powołania posiada intuicję lekarską ma doskonały zmysł organizacyjny czego przykładem jest jego placówka MEDICUS temu lekarzowi materializm i jakiekolwiek zyski "dodatkowe "są zwyczajnie obce - to profesjonalista w każdym calu. Dziękuję i pięknie pozdrawiam Panie Doktorze!

Dziękuję i pięknie pozdrawiam Panie Doktorze!

Jestem bardzo zadowolony z usług dr Jakubca pomimo że nie jestem przystojny, młody, piękny i bogaty .Jest to lekarz kompetentny,z dużą wiedzą.Dzięki jego fachowej pomocy wreszcie mogę normalnie funkcjonować.Polecam

Rzeczowy i kompetentny lekarz zarówno w zakresie chirurgii jak i badania usg .Od 15 lat korzystam z rodziną z jego usług z dobrym dla nas skutkiem zdrowotnym.Zdecydowanie mogę go polecić.

Bardzo dobry lekarz! Życzę wszystkim aby trafili do takiego doktora.Byłam przez niego operowana laparoskopowo .Personel miły i fachowy.Placówka wspaniała .Gratuluję i polecam!!!

Bardzo dobry lekarz!

Byliśmy z dwojgiem dzieci na zabiegu tzw OPP ,Opanowanie Profesjonalizm ,Perfekcja. Dziękujemy dr.Jakubcowi

Dr Jakubiec operował mojego męża na przepuklinę.Bardzo dobry fachowiec, kompetentny i rzetelny! Polecam.

Wspaniały lekarz,miły i kompetentny .Bardzo pomógł mnie i mojej rodzinie.

Wspaniały lekarz,miły i kompetentny .Bardzo pomógł mnie i mojej rodzinie.

Bardzo dobry lekarz, kompetentny i pomocny.

Bardzo dobry lekarz, kompetentny i pomocny.