Medycyna Estetyczna Lublin

dr n. med. Elżbieta Radzikowska

Medycyna estetyczna, Chirurg plastyczny

Raszyńska 27
20-780 Lublin

Jak najbardziej polecam świetna Pani doktor. Polecam jak najbardziej kliknie, maja świetne podejście do pacjentów.

Opinia dodana przez: Kasia

Centrum Medycyny Estetycznej Med-Est
Sławin 25
20-828 Lublin

Trafiłam do Pani doktor przez przypadek ale nie żałuję - bardzo miła i sympatyczna. może się pochwalić certyfikatem medycyny estetycznej a to mnie utwierdzilo w wyborze - słusznym! myślę ze Pani doktor to profesjonalista!

Opinia dodana przez: Kasia
Medycyna estetyczna Lublin lek. med. Michał Tarkiewicz

dr Michał Tarkiewicz Medycyna Estetyczna
ul. Krasińskiego 2 lok. 17
20-468 Lublin

Tuz po zabiegu mezoterapii twarzy I rak mialam watpliwosci czy efekt jest adekwatny do obiecanego!

Po miesiącu efekt jest lepszy od oczekiwanego!!! Moja sucha od zawsze skora twarzy jest wygladzona i co najwazniejsze jest nawilzona nawet bezpośrednio po myciu, pomimo mroznej pogody. Zginęły mimiczne zmarszczki wokół ust!! Super efekt rownież na dłoniach. Są wyraźnie odmłodzone. Zwykle,szczegolnie zima, po myciu rak nakladalam tony kremu bo skora aż pękala.. Teraz nie mam tego problemu. Główna zaś zaleta powiększenia ust polega na ich naturalnym wyglądzie po zabiegu. Zmiany na twarzy są "dyskretne". Znajomi twierdza, ze z wiekiem ładnieje nie wiedząc , ze poddalam się zabiegom estetycznym. I o to chyba chodzi! Pan doktor bardzo oszczędny w słowach ale konkretny i merytoryczny. Polecam. Ja napewno tam wrócę.

Medycyna estetyczna Lublin dr n. med. Wojciech Chromiński

dr n. med. Wojciech Chromiński

Medycyna estetyczna, Chirurg plastyczny

Medical Esthetic
ul. Braci Wieniawskich 12 B
20-844 Lublin

Jestem rok po operacji powiększenia piersi i jestem bardzo zadowolona. Doktor jest konkretny i co naprawdę ważne zawsze pod telefonem.
Polecam.

Polecam.

Opinia dodana przez: Olena

lek. med. Aneta Urbańska

Medycyna estetyczna, Dermatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "CenterMed Lublin" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Przychodnia Specjalistyczna
ulica Weteranów 46
20-046 Lublin

Medycyna estetyczna Lublin dr Waldemar Karasiuk

dr Waldemar Karasiuk

Medycyna estetyczna, Chirurg ogólny

Medical Esthetic
ul. Braci Wieniawskich 12 B
20-844 Lublin

Lekarze medycyny estetycznej w mieście Lublin