Filtruj terminy

Chirurg ogólny, Chirurg plastyczny

Medical Esthetic
ul. Braci Wieniawskich 12 B
20-844 Lublin

Długo zastanawiałem się nad przeszczepem włosów. Z reguły nie wystawiam opinii. Jednak wkurza mnie oczernianie anonimowo i wystawianie negatywnych opinii osobom całkowicie kompetentnym. Dla mnie dr Chromiński dokononał cudu. Byłem łysy i nie jestem łysy. Konsultacja była bardzo długa. Lekarz odpowiedział na wszystkie pytania. Kto pyta nie błądzi! Nie było niejasności.
Opinia dodana przez: Paweł
Lublin Medycyna estetyczna lek. med. Michał Tarkiewicz

lek. med. Michał Tarkiewicz

Medycyna estetyczna

dr Michał Tarkiewicz Medycyna Estetyczna
ul. Krasińskiego 2 lok. 17
20-468 Lublin

wizyta już od 70
Tuz po zabiegu mezoterapii twarzy I rak mialam watpliwosci czy efekt jest adekwatny do obiecanego!
Po miesiącu efekt jest lepszy od oczekiwanego!!! Moja sucha od zawsze skora twarzy jest wygladzona i co najwazniejsze jest nawilzona nawet bezpośrednio po myciu, pomimo mroznej pogody. Zginęły mimiczne zmarszczki wokół ust!! Super efekt rownież na dłoniach. Są wyraźnie odmłodzone. Zwykle,szczegolnie zima, po myciu rak nakladalam tony kremu bo skora aż pękala.. Teraz nie ...

dr Ewa Dybiec

Medycyna estetyczna

Centrum Medycyny Estetycznej Med-Est
Sławin 25
20-828 Lublin

Trafiłam do Pani doktor przez przypadek ale nie żałuję - bardzo miła i sympatyczna. może się pochwalić certyfikatem medycyny estetycznej a to mnie utwierdzilo w wyborze - słusznym! myślę ze Pani doktor to profesjonalista!
Opinia dodana przez: Kasia

lek. med. Aneta Urbańska

Dermatolog, Medycyna estetyczna

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "CenterMed Lublin" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Przychodnia Specjalistyczna
ulica Weteranów 46
20-046 Lublin