lekarz Michał Białożyt

Urolog

Gdyby wszyscy lekarze tak traktowali pacjentów,z pewnością nikt nie bał by się "chodzić do lekarza" ! Dokładnie tłumaczy chorobę,odpowiada na każde pytanie,bez pośpiechu,na spokojnie,nie zbywa pacjenta.Doskonały specjalista ! Uśmiecha się :))) Anioł !

Uśmiecha się :)))
Anioł !

Cierpliwy, zaangażowany, konkretny. Traktuje pacjenta po partnersku. Kompleksowo szuka przyczyny choroby. A przy tym jest sympatyczny i uprzejmy.

Ten lekarz mimo młodego wieku jet świetnym specjalistą. Do każdego pacjenta podchodzi z należytą uwagą. Trafnie potrafi rozpoznać chorobę Serdecznie polecam

Byłem pod jego opieką w szpitalu już po raz drugi. za pierwszym razem jakoś nie zwróciłem szczególnie na niego uwagi. jednak teraz mnie zaskoczył. to jest prawdziwy lekarz z powołania. mimo młodego wieku to już może służyć za przykład nawet dla swoich starych kolegów po fachu. będzie z niego naprawdę bardzo dobry fachowiec jak będzie dalej szedł tą drogą. pozdrawiam

Dr Białożyt, który prowadzi mnie od początku mojego problemu z nerkami-nerką, jest nadzwyczaj kompetentny, poświęca pacjentowi tyle czasu ile ten potrzebuje, odpowiada na wszystkie pytania wyczerpująco, tłumaczy wszystkie dostępne opcje. Polecam go szczerze, pamieta historie choroby chociaz nie widzial mnie 1.5 roku-tego sie chyba nie spotyka czesto. Pobyt w szpitalu Strzeleckiego rowniez wspominam dobrze -pomijajac chorobe. Bardzo mile i opiekuncze pielegniarki.

polecam każdemu takiego lekarza:) rzetelnie podchodzi do problemu.zasługuje na duże uznanie:)

Lekarz kompetentny o wysokich kwalifikacjach, bardzo zaangażowany w swojej pracy i wyjatkowo życzliwy pacjentowi.

Polecam tego lekarza każdemu znajomemu za fachowość, życzliwość. Pomimo młodego wieku ma wspaniałe podejście do pacjenta. Poświęcił mi dużo czasu na zrozumienie moich dolegliwości, poczułem się ,,od razu zdrowszy". Ten lekarz ma coś w sobie. Tłumaczy nie tylko chorobę ale i metody leczenia. Trafiłem do Niego z przypadku, od teraz p o l e c a m innym będącym w potrzebie.

Byłem prywatnie w Poliklinice Doktora Bessera w Sosnowcu, sama klinika na 4+. Mimo młodego wieku lekarza(specjalizacja II stopnia z zakresu urologii) to starsi wiekiem dr hab...powinni się od niego uczyć kultury osobistej, rozmowy z pacjentem, fachowości, znajomości leków, pacjent nie czuje się przy nim skrępowany(miałem wstydliwy problem :). Na NFZ przyjmuje na Strzeleckiej w Katowicach. Polecam każdemu niezdecydowanemu.