dr n. med. Michał Bogusiewicz

Dr. Michał Bogusiewicz jest wspaniałym lekarzem ! Prowadzi moja ciąże , jestem bardzo zadowolona ! Nie zamieniłabym go na innego lekarza ! W pełni mu ufam , jest zawsze pod telefonem nie ważne co by się działo ! Cudowny człowiek , lekarz , zawsze wysłucha i da konkretna odpowiedz , dba o pacjentkę jak tylko może ! Z całego serca polecam !

Z całego serca polecam !

Byłam u dr Bogusiewicza z poważnym problemem, pomimo licznych pozytywnych komentarzy , lekarz bardzo niemile mnie zaskoczył, obcesowy, traktujący innych z wyższością, wręcz kpiacy ton na temat moich dolegliwości i lekkiej wrodzonej ułomności, popłakałam się po wyjściu z gabinetu, nigdy więcej, owszem była chwila, kiedy lekarz był miły - podczas zapłaty za wizytę - gdy poprosiłam o rachunek stwierdził że zapomniał druków. Lekarzowi wydaje się że jest lepszy od innych - typowy narcyz z syndromem bóstwa - podziwiajcie mnie a reszta jest niczym. Nie polecam tego lekarza.

Jestem wdzięczna Panu Bogu, że na mojej drodze życiowej postawił wspaniałych ludzi, pracowników SP SK nr 4 w Lublinie Oddziału Ginekologii Operacyjnej: kierownika Pana prof. zw. dr hab. n. med. Tomasza Rechbergera wraz z personelem. Dziękuję za sprawne i zręczne ręce Pana hab. dr n. med. Michała Bogusiewicza i osobom asystującym w wykonaniu zabiegu w kwietniu 2016 roku oraz za opiekę całemu personelowi pracującemu na tym oddziale. Chciałabym wyróżnić za miłą aparycję, empatię, wyrozumiałość i ludzkie podejście do pacjenta Pana prof. zw. dr hab. n. med. Andrzeja Semczuka. Polecam pacjentkom ...

Pana prof. zw. dr hab. n. med. Andrzeja Semczuka.
Polecam pacjentkom ten Szpital Kliniczny nr 4 w Lublinie.

Życzliwa pacjentka Danuta Kubiak z Kujaw

2016-04-29

Potrzebuje kontakt do dr Bogusiewicza i gdzie on przyjmuje? Możecie mi pomóc uzyskać takie informacje?

Według mnie wspaniały lekarz i co więcej wspaniały człowiek - kompetentny, wrażliwy i ciepliwy.

Ja zdecydowanie polecam! Kompleksowo wszystko tłumaczy, udziela rad, ale nie zmusza do podjęcia decyzji na siłę.

Jestem w ciąży, mam pewien problem, chciałam tylko dowiedzieć się co on myśli(w gabinecie prywatnym)... To chyba naturalne? Niestety nawet nie chciał wysłuchać dlaczego się u niego zjawiłam... :((

jest wspanialy. zawsze kiedy jest pilna sprawa doradzi przez telefon i pokieruje co zrobic

Doktor Bogusiewicz prowadzi moją ciążę. Jestem bardzo zadowolona, ponieważ nie lekceważy różnych niepokojących objawów. W razie potrzeby zawsze mogę liczyć na jego pomoc i na sprawdzenie, czy z moim dzieckiem nie dzieje się nic złego. Czuję się bezpiecznie pod jego opieką. To bardzo miły i kompetentny lekarz z dobrym podejściem do pacjenta. Chętnie odpowiada na wszelkie moje pytania i nie udziela wymijających odpowiedzi.

nie polecam tego lekarza Jezeli jestescie w ciazy to na pewno moze pomoc ale jezeli macie inny problem to odradzam nie wiedzial co ze mna zrobic jak leczyc chcial mnie wziasc do szpitala i wstrzykiwac jakies substancje poszlam do innego lekarza i chodzilo tylko o rozluznienie miesni pochwy "ktora" mysli ze to prawidlowo a tak nie powinno byc. potzrebny jest tylko seksuolog a nie szpital jak twierdzil ten "doktor"

nie polecam tego lekarza
Jezeli jestescie w ciazy to na pewno moze pomoc
ale jezeli macie inny problem to odradzam
nie wiedzial co ze mna zrobic jak leczyc
chcial mnie wziasc do szpitala i wstrzykiwac jakies substancje