dr n. med. Michał Gałecki

Dziwie się ze jeszcze egzystuje. Szkoła wojskowa nie pomoże gdy się nie umie

Dziwie się ze jeszcze egzystuje. Szkoła wojskowa nie pomoże gdy się nie umie

brak słow na to co wyczynia, pajac nad pajacami

brak słow na to co wyczynia, pajac nad pajacami

Wspaniały, kompetentny lekarz z powołaniem. Leczymy się prawie całą rodziną u niego już 1,5 roku i jesteśmy bardzo zadowoleni. Dzięki p. Gałeckiemu wszyscy zobaczyliśmy światełko w tunelu. Ponownie chce się nam żyć. Z ręką na sercu polecam p. Gałeckiego wszystkim z problemami psychicznymi

Witam. potrzebowałbym dodatkowej informacji o co chodziło w kontakcie z P.Doktorem, jeżeli moze mi Pan/Pani to dokładniej opisac prosze o informacje na email leszekgieniec@gmail.com nie ukrywam że zostałem zwyzywany w ZUS przez P.Doktora, jak to upubliczniłem i zainterweniował TVN złożył pozew do sądu, w którym kilkanascie razy pisze że go pomówiłem bazując na sfałszowanym nagraniu, pomimo iz istnieje ekspertyza biegłego nagrania które dyktafonu które dostarczyłem do ZUS i telewizji email leszekgieniec@gmail.com bardzo prosze opisac o co chodziło

email leszekgieniec@gmail.com bardzo prosze opisac o co chodziło

pajac, cham, brak zorientowania w temacie,

pajac, cham, brak zorientowania w temacie,

Bardzo porządny człowiek.a jeśli mówi komuś że ten jest pajacem,to nim po prostu jest.Jako orzecznik na pewno ciagle jest krytykowany przez tłum wyłudzaczy,ale przypominam wszystkim że my podatnicy ich potem utrzymujemy z naszych pieniedzy.

cudowny czlowiek i wspanialy specjalista.od 2003r.zmagam sie z nerwica lekowa.jestem mloda kobieta pochodzaca z krakowa,jednak w calym miescie nie spotkalam lekarza ktury by mnie potraktowal po ludzku.Dopiero dr.Galecki wytlumaczyl mi na czym polega choroba,i profesionalnie zajal sie moim przypadkiem.Rewelwcyjny ddr.zaslugujacy na oscara.Polecam z calego serca.

polecam !!!!!!!!!!!!!!!leczył mnie od 2001r do 2008r- PRAWY GOŚĆ-

polecam !!!!!!!!!!!!!!!leczył mnie od 2001r do 2008r- PRAWY GOŚĆ-

lekarza oceniłbym na 0 ale tutaj się nieda. Napisze tak: chamski arogancji, obraża petentów sprawą zajmuj się już prokuratura i po interwencji TVN24 także dyrekcja zus w nowym sączu ponieważ na jednej komisji 05-05-2010 moim zdaniem naruszył prawo karne z 8 paragrafów. Wszystkich poszkodowanych przez tego człowieka informuję iż trzeba złożyć odwołanie od decyzji, i złożyć sprawę do prokuratury jeżeli obraził petenta, straszył, zaslanial się tym iż jest urzędnikiem państwowym, nierzetelnie wykonał badanie, nie skierowal do specjalisty w zakresie konsultacji w innej dziedzinie niż psychiatria, sugeruję umówić się z głównym ...

lekarza oceniłbym na 0 ale tutaj się nieda.
Napisze tak: chamski arogancji, obraża petentów sprawą zajmuj się już prokuratura i po interwencji TVN24 także dyrekcja zus w nowym sączu ponieważ na jednej komisji 05-05-2010 moim zdaniem naruszył prawo karne z 8 paragrafów. Wszystkich poszkodowanych przez tego człowieka informuję iż trzeba złożyć odwołanie od decyzji, i złożyć sprawę do prokuratury jeżeli obraził petenta, straszył, zaslanial się tym iż jest urzędnikiem państwowym, nierzetelnie wykonał badanie, nie skierowal do specjalisty w zakresie konsultacji w innej dziedzinie niż psychiatria, sugeruję umówić się z głównym orzecznikiem P sową aby zrobu=ić wgląd do wewnętrznych dokumentów zus czy aby wszystkie wpisane w kartoteg=kę badania wykonał ponieważ w przeciwnym wypadku jest to poświadczenie nieprawdy w kartotekach medycznych przez lekarza oraz przez lekarza i zus - poświadczenie nieprawdy celem osiągnięcia ko9rzyści materialnych, jak i również oszustwo. i jednocześnie na podstawie art62 kpk do prokuratury składamy wniosek o wszczęcie wraz ze sprawą karną sprawy cywilnej o zadośćuczynienie i podajemy jaka kwota nam się należy

tu można zobaczyć o co poszło:

i jest to tylko pokazanie obrażania pacjęta
tym i pozostałymi 7 paragrafami kodeksu karnego zajmuje się prokuratura i dopilnuję aby wyciągnąć w sądzie konsekwencję karno odszkodowawczą i od niego i od zusu i oczywiście py=ubliczne przeprosiny za poniżanie petentów
wszystkich poszkodowanych przez niego prosze o kontakt. Moi prawnicy i ja pomogę w walce, a im więcej ludzi poszkodowanych weźmie w tym udział tym lepiej dla wszystkich
email leszekgieniec@gmail.com

pozdrawiam Leszek Gieniec