dr n. med. Michał Grzyb

2,9
2,9
2,7

Lekarz bardzo nieuprzejmy. Mój mąż przyszedł z potwornym bólem kręgosłupa (ledwo stawiał kroki), a on kazał mu czekać w kolejce 3 godz. po czym dalej mu nic nie podał tylko wypisał receptę na środki przeciwbólowe i odesłał do domu. Nie zdiagnozował choroby- nie zlecił żadnych badań pomimo, że neurolog zaleciła, aby miał zrobione prześwietlenie. Szczerze odradzam wizyt u takich lekarzy z "powołaniem".

Dr Michał Grzyb leczył moją Mamę przez okres ok. 1 roku od lipca 2015r. Dzięki Jego wiedzy, doświadczeniu i konsekwencji diagnoza postawiona przez innych "amputacja nogi powyżej kolana" odeszła w zapomnienie. I chociaż proces leczenia był trudny i bolesny, a także pełen ciągłych obaw - to jednak szczęśliwie zakończył się ocaleniem nie tylko nogi, ale i stopy. Ten fakt sprawił, że Mama odzyskała radość życia i chęć do dalszego leczenia innych schorzeń, znów zaczynała być samodzielna, a Lekarza obdarzyła zaufaniem. Pan doktor cierpliwie odpowiadał również na moje pytania, na poszczególnych etapach leczenia, a jako "osobista pielęgniarka" Mamy zadawałam ich mnóstwo. Niestety Mama odeszła pięć miesięcy temu, ale życzyła sobie zamieszczenia dobrej opinii o "swoim lekarzu", co niniejszym czynię.

Pan doktor jest miłym i kulturalnym człowiekiem. Poświęcił mi dużo czasu. Jest cierpliwy i z taką właśnie cierpliwością odpowiada na pytania. Raczej nie stwarza dystansu na linii: lekarz- pacjent. Nie jest typem lekarza, który bez zastanowienia przepisuje od razu na wszystko tabletki- jest w tym bardzo roztropny, co moim zdaniem jest fantastyczną cechą. Leczenie przyniosło oczekiwane rezultaty. Jest to spokojny i zrównoważony lekarz. Polecam.

nieuprzejmy, niemiły, nie słucha pacjenta podważa opinię innych lekarzy ale sam nic nie wnosi do sprawy. Szczerze nie polecam.

Lekarz godny polecenia. Kompetentny, poświęca pacjentowi tyle czasu ile jest konieczne ( ma też innych pacjentów ). Zabieg przeprowadzony został rzetelnie, o wszystkim byłem informowany na bieżąco. Pełen profesjonalizm. Jeszcze raz polecam.

Jestem rozczarowana lekarzem który traktuje pacjęta jak kogoś gorszego.Ja potrzebując pomocy i wsparcia ludzkiego otrzymałam od pana doktora skąpe informacje na temat poważnej choroby i czułam że chce się mnie pozbyć jak najszybciej.

Z przykrością stwierdzam że pierwszy raz miałem okazje przekonać się jak niekompetentny może być lekarz, jest nie miły i ciężko się z nim dogadać. Zdecydowanie odradzam tego lekarza.

Dobry lekarz, duze zainteresowanie pacjentem, kompetencja w zawodzie

Dobry lekarz, duze zainteresowanie pacjentem, kompetencja w zawodzie

Uprzejmy, kompetentny, cierpliwie odpowiada na pytania.

Uprzejmy, kompetentny, cierpliwie odpowiada na pytania.