Super specjalista. Konkretny w swoim działaniu. Bardzo uprzejmy i serdeczny. Warty polecenia. Na moje szczęście nie muszę już korzystać z Jego pomocy, ale gdyby była taka potrzeba to tylko On.

Tak! Czlowiek Anioł po prostu... nic więcej nie trzeba dodać. Oby wszyscy lekarze byli tacy "ludzcy " i o tak wielkim sercu jak dr Kąkol !!! W rozmowie nie jak lekarz, tylko jak przyjaciel... M. Starogard gd. Pozdrawiam :)

Lekarz ten leczył moją mamę . Uważam że bardzo kompetentnie podszedł do tej sprawy. Mogłam na Niego liczyć w sytuacjach dla mnie wątpliwych i przerażających jakie niestety występują gdy pacjent jest poddawany leczeniu chirurgicznemu oraz radio i chemioterapii (nowotwór jelita grubego). Nigdy nie odmówił konsultacji mamy. Z mojego doswiadczenia jest to lekarz godny polecenia innym pacjentom.

mój ulubiony chirurg, właściwie zdiagnozował mi chorobę, dziury w lewej stopie. Szedlem kiedyś i się zaczepiłem o krawężnik. wg mnie nie właściwie szedłem powinienem prawą stroną. Oceniam kompetencje na duże.

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Gdańsk"?

dr

Tczew
Medgart Centrum Medyczne
Marii Skłodowskiej-Curie 3
80-210 Gdańsk
Alfamed Przychodnia Lekarzy Specjalistów
Warszawska 40A
06-500 Mława