dr n. med. Michał Kokot

Endokrynolog

Od wielu lat mam problemy z tarczycą. Odwiedziłam wielu lekarzy i mając porównanie mogę powiedzieć, że dr Kokot jest najlepszy. Z ostatniego lekarza zrezygnowałam, ponieważ nie czułam się najlepiej na lekach przez niego dobranych. Dr Kokot już na pierwszej wizycie zmienił mi leki i bardzo szybko zauważyłam pozytywną różnicę. Wszystko dokładnie mi wytłumaczył od razu wzbudził zaufanie. Polecam!!!

Nie rozumiem skąd te komentarze. Po pierwsze podany tutaj adres jest adresem gabinetu prywatnego doktora. Dr Kokot jest bardzo dobrym specjalistą chodze do niego prywatnie, może nie sprawia wrażenia osoby otwartej i bardzo radosnej-ale to chyba nie jest kryterium oceny profesjonalizmu. Leczę się na tarczycę i efekty sa na prawde dobre. Dr jest bardzo inteligentnym czlowiekiem i na pewno mozna z nim o wszystkim porozmawiać rzeczowo wyjaśnia o co chodzi. Jesli chodzi o leki to na pewno wypisuje to co trzeba a nie leki na plecebo.