lekarz Michał Korzon

2,9

Doktor przede wszystkim wie jak poprowadzić wizytę by nie czuć stresu ani skrępowania. Porusza tematy nie zawsze związane z wizytą, co dobrze niweluje napięcie. Odnośnie samego badania, jest ono szybkie, bezbolesne i zawsze skomentowane rzetelnie oraz merytorycznie. Doktor dopytuje o najpotrzebniejsze rzeczy i nie komentuje życia prywatnego. W ogóle żaden przykry komentarz nie pada z ust tego doktora. Nic, tylko polecać, ja na pewno nie zmienię tego ginekologa.

Czy jest mowa o tym samym lekarzu? Nigdy nie spotkałam się z tak nieprofesjonalnym i nieuprzejmym podejściem. Zero empatii i szacunku do kobiety w ciąży. Lekarz zadawał mnóstwo pytań podczas gdy wszystkie badania i papiery miał na biurku. W ogóle nie słuchał mojej narracji i dlaczego tutaj jestem. Kiedy puściły mi nerwy i się popłakałam zaczął mówić że proszę się uspokoić i że gdy ja będę uprzejma to on też. Do tego komentarz: ile ma Pani lat? 20? Nie doktorze 33! Co to za pytanie? Czy do starszych pacjentek ma ...

Czy jest mowa o tym samym lekarzu?
Nigdy nie spotkałam się z tak nieprofesjonalnym i nieuprzejmym podejściem.
Zero empatii i szacunku do kobiety w ciąży.
Nie doktorze 33!
Co to za pytanie? Czy do starszych pacjentek ma pan więcej szacunku? Masakra.
Nie dostałam tak naprawdę żadnych informacji co z moim dzieckiem.
Dał skierowanie na USG a o badania krwi poprosiłam już położną.
W rzyciu żaden lekarz mnie tak nie potraktował.

Bardzo polecam wizyte u Pana Doktora dawno nie miałam styczności z tak fantastycznym lekarzem . Wizyta na nfz w przychodni na dębinki

Wizyta na nfz w przychodni na dębinki

Jest to w ostatnim czasie- pierwszy lekarz, który wzbudził mój tak ogromny szacunek i zaufanie. Wizyta przeprowadzona na bardzo wysokim poziomie, na wszystkie pytania Pan doktor odpowiadał rzeczowo i wyczerpująco. Jest to lekarz do którego na pewno będę chodziła regularnie.

Lekarz zupełnie zignorował problem z którym przyszłam. Pozwalał sobie na komentowanie mojego życia seksualnego w uwłaczający sposób. Pod koniec wizyty usłyszałam, że mam przyjść wtedy, gdy znajdę sobie faceta, to dostanę antykoncepcję. Straciłam jedynie czas na tego lekarza, bo z wizyty nie wynikło zupełnie nic - żadnych badań, diagnostyki, zaleceń. Zanim powiedziałam, po co przyszłam, już kazał się rozbierać, a i tak nie przeprowadził badania koniecznego do wykluczenia zaburzeń podejrzewanych przez mojego endokrynologa. Nigdy więcej, szkoda nerwów.