dr n. med. Michał Kotowski

Laryngolog

Przed wczoraj Pan doktor przeprowadzał u mojego synka zabieg usunięcia trzeciego migdałka. Od pierwszego kontaktu z Panem doktorem wiedziałem, że synio jest pod fachową i profesjonalną opieką, tak więc przez czas trwania zabiegu byłem spokojny. Już po, Pan doktor, pomimo tego, że miał dyżur i dużo innych małych pacjentów, zaglądał do nas by zobaczyć, czy wszystko OK. Jest człowiekiem opanowanym, cierpliwym, znającym swój fach, pomimo młodego wieku. Jego odpowiedzi na zadawane przeze mnie pytania były wyczerpujące. Takich ludzi potrzeba polskiej medycynie, zwłaszcza gdy dotyczy ona naszych milusińskich. Panie doktorze, dziękuję serdecznie za przeprowadzony zabieg i opiekę!!! Tata Bartusia

Przyszłość i ogronma nadzieja dla laryngologii to właśnie ten człowiek!!!

Przyszłość i ogronma nadzieja dla laryngologii to właśnie ten człowiek!!!

Wspaniały!!! Kompetentny!!! Zaangażowany!!! Polecam

Wspaniały!!! Kompetentny!!! Zaangażowany!!! Polecam

bardzo życzliwy delikatny przy badaniu dziecka- polecam

bardzo życzliwy delikatny przy badaniu dziecka- polecam

Pan dr Michał Kotowski przeprowadził u mojej córeczki zabieg usunięcia trzeciego migdałka. Zarówno na etapie diagnozy, zabiegu jak i później - w czasie pooperacyjnym czułam że jestem pod właściwą opieką. Pan doktor jest kompetentny, życzliwy, zaangażowany w sprawy małych pacjentów, na bieżąco udziela informacji rodzicom. W 100% mogę polecić Pana dr. jako świetnego specjalistę i człowieka.

Najbardziej kompetentny lekarz. Leczy bardzo dokładnie i dobrze. Polecam go wszystkim.