lekarz Michał Kulej

Całkowicie mogę potwierdzić pozytywne opinie na temat lek. Michała Kuleja.Jestem po pierwszej wizycie z moim maluszkiem, został zbadany i uzyskałam odpowiedź na wszystkie zadane pytania. Zaufałam doktorowi i wyszłam z przeświadczeniem,że jestem w dobrych rękach. Czekam na zabieg, napiszę jak było.

Fantastyczny lekarz i człowiek. Gorąco polecam ponieważ wychodzi się od niego z gabinetu USG rozumiejąc dokładnie co człowiekowi jest. Kontakt z lekarzem który jest uważny, kompetentny, ma doskonały kontakt z pacjentem, lubi to co robi i ma do pacjenta serdeczny stosunek w naszych realiach jest dość niecodzienny by nie powiedzieć kuriozalny.

Dziękuję serdecznie wspaniałemu Człowiekowi, wybitnemu specjaliście - przeuroczemu Panu Doktorowi za okazane serce, niecodzienną troskę i dbałość o pacjenta!

i dbałość o pacjenta!

Wspaniały fachowiec.Lekarz z sercem,przemiły człowiek z powagą traktuje pacjenta,Z całego serca polecam tego lekarza.Życzyło by się więcej takich lekarzy. Mojemu dziecku bardzo pomogła rehabilitacja zlecona przez niego.Bardzo dziękuje za szybką diagnozę i skuteczne leczenie panie doktorze.

Świetny lekarz od dzieci. Mój syn urodził się ze stopa końsko-szpotawą . Dr. Kulej w wieku 5msc naciął mu ścięgno achillesa i jest OK! Dziś synek ma 4latka i zdrową nóżkę właśnie dzięki niemu. Warto się do niego zgłosic z tą wadą, ponieważ jako nieliczny zna się na tym .Polecam!!!

Doskonały lekarz, jeden z najlepszych do jakiego udalo mi się kiedykolwiek trafic. Leczyl stopy mojego dziecka. Mogę szczerze polecic! nie naciąga jest kompetentny i uczciwy. Wszystkim polecam!

Witam serdecznie Dr Michał Kulej zasługuje na miano najlepszego lekarza jakiego do tej pory spotkałam. Jest to lekarz z powołania bezgranicznie kochający dzieci, bardzo miły i uprzejmy człowiek. Badanie USG bardzo szczegółowe podczas wizyty, zabieg również był wykonany niezwykle precyzyjnie, sprawnie a co najważniejsze bez jakiegokolwiek stresu dla naszego dziecka. POLECAMY wszystkim. Panie doktorze życzymy dużo zdrówka i pozdrawiamy

Polecam dr Kuleja - fantastyczny specjalista z doskonałym podejściem do pacjenta. Nie patrzy na czas, bardzo dokładnie przeprowadza rozpoznanie i szczegółowo wyjaśnia postawioną diagnozę. Przyjemny, bardzo komunikatywny i rzeczowy! Oby więcej takich lekarzy.

Dr Kulej przeprowadził fachowe badania usg bioderek mojej córki. Raczej rzadko zdarza się, że w prywatnych gabinetach ortopedzi mają specjalistyczne sprzęty. Miła, rodzinna atmosfera i wspaniałe podejście do maluchów. Polecam!

Wyjątkowo sympatyczny, przyjazny i empatyczny profesjonalista. Sporo przymiotników ale są w pełni zasłużone :)

Wciąż poszukujesz " Zakopane"?

OKOAKCENT Specjalistyczny Gabinet Okulistyczny dr.n.med.Marek Hanarz
Kalwaryjska 63

Gabinet Dermatologiczny
Nowosądecka 31 -bok bloku (przeniesiony z Bujaka 16 a ) Wtorek,Sroda,Piątek. 14-19,00
ul.Wojtyłów 19 ( gabinety Novamed ) czynne II I IV sobota

Królowej Jadwigi 15
Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera
Os. Złotej Jesieni 1
Kraków
Medyczne Centrum Diagnostyczno-Terapeutyczne „RUCZAJ”
ul. Kobierzyńska 98