lekarz Michał Kulej

Dziękuję serdecznie wspaniałemu Człowiekowi, wybitnemu specjaliście - przeuroczemu Panu Doktorowi za okazane serce, niecodzienną troskę i dbałość o pacjenta!

i dbałość o pacjenta!

Wspaniały fachowiec.Lekarz z sercem,przemiły człowiek z powagą traktuje pacjenta,Z całego serca polecam tego lekarza.Życzyło by się więcej takich lekarzy. Mojemu dziecku bardzo pomogła rehabilitacja zlecona przez niego.Bardzo dziękuje za szybką diagnozę i skuteczne leczenie panie doktorze.

Doskonały lekarz, jeden z najlepszych do jakiego udalo mi się kiedykolwiek trafic. Leczyl stopy mojego dziecka. Mogę szczerze polecic! nie naciąga jest kompetentny i uczciwy. Wszystkim polecam!

Fantastyczny lekarz i człowiek. Gorąco polecam ponieważ wychodzi się od niego z gabinetu USG rozumiejąc dokładnie co człowiekowi jest. Kontakt z lekarzem który jest uważny, kompetentny, ma doskonały kontakt z pacjentem, lubi to co robi i ma do pacjenta serdeczny stosunek w naszych realiach jest dość niecodzienny by nie powiedzieć kuriozalny.

Świetny lekarz od dzieci. Mój syn urodził się ze stopa końsko-szpotawą . Dr. Kulej w wieku 5msc naciął mu ścięgno achillesa i jest OK! Dziś synek ma 4latka i zdrową nóżkę właśnie dzięki niemu. Warto się do niego zgłosic z tą wadą, ponieważ jako nieliczny zna się na tym .Polecam!!!

Wciąż poszukujesz " Kraków"?

OKOAKCENT Specjalistyczny Gabinet Okulistyczny dr.n.med.Marek Hanarz
Kalwaryjska 63

Piotr Mazur

Dermatolog dziecięcy
Gabinet Dermatologiczny
Nowosądecka 31 -bok bloku (przeniesiony z Bujaka 16 a ) Wtorek,Sroda,Piątek. 14-19,00
ul.Wojtyłów 19 ( gabinety Novamed ) czynne II I IV sobota

Królowej Jadwigi 15
Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera
Os. Złotej Jesieni 1
Kraków
Medyczne Centrum Diagnostyczno-Terapeutyczne „RUCZAJ”
ul. Kobierzyńska 98