Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ARKA

Kompleksowość leczenia

Fantastyczni lekarze. Profesjonalna opieka, usg na najwyższym poziomie. Dr Bałasz zawsze wszystko dokładnie wytłumaczył, bardzo profesjonalnie poprowadził moje obie ciaze, które od początku były bardzo problemowe, był ze mną od początku do końca, ponadto oba cc osobiście robił, dzięki jego pomocy i wsparciu obie zakończyły się szczęśliwie i każda kolejna ciąża tylko u Pana doktora Wszystkim serdecznie polecam, a nim trafiłam do Pana doktora już jego poprzednicy wysyłali na in vitro:/

Kompleksowość leczenia

Znakomici fachowcy! A przy tym jak się okazało bardzo ciepła i sympatyczna atmosfera w klinice. Do Arki trafiłam z polecenia. Bardzo szybko zyskała moje zaufanie. Miałam skomplikowany przypadek i zagrożoną ciążę. Zajęła się mną pani Doktor Rybak - Krzyszkowska, przeprowadziła bardzo dokładny wywiad i wnikliwie przeanalizowała wyniki moich poprzednich badań. Z bardzo dużym wyczuciem wytłumaczyła mi wszystkie niuanse. Właśnie tego wtedy potrzebowałam. Zawsze szukam i szanuje lekarzy z doktoratem. Poświecili lata studiów, żeby zostać specjalistami w swojej dziedzinie. Tacy lekarze stawiają bardzo wyważone diagnozy i plany leczenia. Tak też było w moim przypadku. Moja ciąża zakończyła się pomyślnie. Dzisiaj nasza córeczka ma 2 lata i jest cudowna. Gdyby nie to, ze wyjechaliśmy z mężem za granicę na pewno cały czas bym do Pani Doktor chodziła i do Arki. Serdecznie polecam!

Kompleksowość leczenia

Umówiona miesiąc wcześniej wizyta odbyła się planowo. Lekarz przed założeniem wkładki potwierdził raz jeszcze dokładnym badaniem USG mój stan zdrowia. Sam zabieg odbył się praktycznie bezboleśnie i trwał kilka minut. Prawidłowość założenia wkładki została potwierdzona ponownym USG. Dr. Bałasz szczegółowo i fachowo odpowiedział na moje pytania i udzielił wskazówek, a także obalił kilka mitów, które przeczytałam w internecie. Polecam doktora z czystym sumieniem.

Polecam doktora z czystym sumieniem.

Kompleksowość leczenia

Pierwsza wizyta bardzo pozytywna :) Doktor był przesympatyczny i przy tym profesjonalny. Każdemu życzę takiej pierwszej wizyty u ginekologa! Dobry dojazd (zero problemów z trafieniem pod wskazany adres), wnętrze przyjemne, obsługa telefoniczna przyjazna i pomocna. Ceny rynkowe. Pozdrawiam :)

Kompleksowość leczenia

Polecam! Krótki czas oczekiwania na wizytę, bezproblemowy kontakt z recepcją. Panie recepcjonistki, pielęgniarki oraz położne uprzejme i pomocne. Prowadzi mnie pan dr Bałasz i również bardzo polecam - czuję się zaopiekowana.

Kompleksowość leczenia

Bardzo sprawnie wykonany zabieg histereskopii diagnostyczno - operacyjnej. Bardzo fajny personel i dobre warunki. Ceny też rozsądne. Pan doktor ma dużo cierpliwości, odpowiada na wszystkie pytania, wybiera najlepsze i najbezpieczniejsze rozwiązania.

Kompleksowość leczenia

Szczerze polecam, doświadczony personel lekarski o szerokiej wiedzy i wysokiej kulturze osobistej. Każda wizyta przebiega w spokojnej i sympatycznej atmosferze, dokładnie wszystko tłumaczą i w razie wątpliwości kierują do najlepszych, zaufanych specjalistów. Na jakiekolwiek nieprawidłowości reagują natychmiast i skutecznie, widać, że dobro pacjentki i dziecka jest tutaj priorytetem.

Kompleksowość leczenia

Takie miejsce naprawde warto polecać. Dobrzy lekarze, przystępne ceny i dostępność na miejscu pełnego wachlarza usług diagnostycznych. Olbrzymia oszczędność czasu, podczas gdy u innych lekarzy jest się odsyłanym w celu zrobienia usg czy badań z krwi w inne miejsca, tu wszystko można zrobić na miejscu.

Kompleksowość leczenia

Bardzo dobra opieka w ciąży, wszystkie badania od ręki na miejscu. Personel bardzo życzliwy i moźna się do nich całodobowo dodzwonić. Możliwość wizyty w weekendy.

Kompleksowość leczenia

Wszystko tak jak być powinno - Bardzo przyjazni i kompetentni lekarze ), panie z recepcji zawsze pomocne i pogodne, lokalizacja bardzo dogodna (przy samej pętli tramwajowej na Salwatorze). Ceny też normalne jak na ansze miasto. Warto przyjechać nawet z drugiego końca Krakowa :)

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii