Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ARKA

Kompleksowość leczenia

Polecam kroplówki witaminowe w tutejszym centrum medycznym. Bardzo dobrze dobrano mi leki i już po 3 dawkach czuję się znacznie lepiej. Do tego na plus komfort podczas podawania leku - do dyspozycji pacjentów są wygodne pokoiki z dostępem do tv i internetu. Polecam

Polecam

Kompleksowość leczenia

Bardzo dobra jakość badań prenatalnych. Możliwość nagrania usg w 4 d na płytę. Uśmiechnięty i bardzo przychylny pacjentkom personel.

Kompleksowość leczenia

Szczerze polecam, doświadczony personel lekarski o szerokiej wiedzy i wysokiej kulturze osobistej. Każda wizyta przebiega w spokojnej i sympatycznej atmosferze, dokładnie wszystko tłumaczą i w razie wątpliwości kierują do najlepszych, zaufanych specjalistów. Na jakiekolwiek nieprawidłowości reagują natychmiast i skutecznie, widać, że dobro pacjentki i dziecka jest tutaj priorytetem.

Kompleksowość leczenia

Wszystko tak jak być powinno - Bardzo przyjazni i kompetentni lekarze ), panie z recepcji zawsze pomocne i pogodne, lokalizacja bardzo dogodna (przy samej pętli tramwajowej na Salwatorze). Ceny też normalne jak na ansze miasto. Warto przyjechać nawet z drugiego końca Krakowa :)

Kompleksowość leczenia

Fantastyczni lekarze. Profesjonalna opieka, usg na najwyższym poziomie. Dr Bałasz zawsze wszystko dokładnie wytłumaczył, bardzo profesjonalnie poprowadził moje obie ciaze, które od początku były bardzo problemowe, był ze mną od początku do końca, ponadto oba cc osobiście robił, dzięki jego pomocy i wsparciu obie zakończyły się szczęśliwie i każda kolejna ciąża tylko u Pana doktora Wszystkim serdecznie polecam, a nim trafiłam do Pana doktora już jego poprzednicy wysyłali na in vitro:/

Kompleksowość leczenia

Umówiona miesiąc wcześniej wizyta odbyła się planowo. Lekarz przed założeniem wkładki potwierdził raz jeszcze dokładnym badaniem USG mój stan zdrowia. Sam zabieg odbył się praktycznie bezboleśnie i trwał kilka minut. Prawidłowość założenia wkładki została potwierdzona ponownym USG. Dr. Bałasz szczegółowo i fachowo odpowiedział na moje pytania i udzielił wskazówek, a także obalił kilka mitów, które przeczytałam w internecie. Polecam doktora z czystym sumieniem.

Polecam doktora z czystym sumieniem.

Kompleksowość leczenia

Bardzo pozytywne miejsce. Dr Bałasz potrafi dobrac do współpracy lekarzy z pasją. Będąc pacjentką kliniki od paru lat zawsze czułam się w centrum uwagi i właściwie zaopiekowana.

Kompleksowość leczenia

Super Specjaliści. Klinika specjalizuje się w trudnych przypadkach i problemach z zajściem w ciążę. Mnie pomogli bardzo.Wpierw w leczeniu problemów z zajściem w ciążę a później prowadzili moją ciążę całą. Dziś już jestem po porodzie i Wielki szacunek i uznanie !!!

Kompleksowość leczenia

Takie miejsce naprawde warto polecać. Dobrzy lekarze, przystępne ceny i dostępność na miejscu pełnego wachlarza usług diagnostycznych. Olbrzymia oszczędność czasu, podczas gdy u innych lekarzy jest się odsyłanym w celu zrobienia usg czy badań z krwi w inne miejsca, tu wszystko można zrobić na miejscu.

Kompleksowość leczenia

Klinika i cały personel z czystym sumieniem zasługuje na 5 gwiazdek. Czysto sterylnie i miło to to czego potrzebuje potrzebuje bardzo podczas konsultacji, lekarze mili i konkretni. Bardzo dobre wyposażenie i świetna diagnostyka prenatalna – doskonałej jakości aparaty usg. Położne bardzo sympatyczne i pomocne.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii